اعلام برنامه جلسه استماع کمیته استیناف AFC برای پرونده آل کثیر

به گزارش بازیکده، کمیته استیناف کنفدراسیون فوتبال آسیا زمان برگزاری جلسه استماع پرونده عیسی آل کثیر را گفت.

اعلام برنامه جلسه استماع کمیته استیناف AFC برای پرونده آل کثیر

به گزارش گروه ورزشی خبرنگاران، به نقل از رسانه رسمی باشگاه پرسپولیس، کمیته استیناف کنفدراسیون فوتبال آسیا با اعلام دریافت و پذیرش نامه باشگاه پرسپولیس برای معرفی نفرات حاضر در جلسه استماع در پرونده عیسی آل کثیر، زمان برگزاری آن را به وقت تهران ساعت 9 و 30 دقیقه صبح روز پنجشنبه، 15 آبان خاطرنشان کرد. این جلسه به صورت آنلاین برگزار خواهد شد.

از طرف پرسپولیس، امیرعلی حسینی (مدیر امور بین الملل باشگاه)، عیسی آل کثیر (خوانده)، امیر ساعد وکیل (وکیل پرونده) و سعید آقایی (شاهد) حضور پیدا خواهند کرد.

جلسه از ساعت 9 و 30 دقیقه با قرائت دستور جلسه از سوی قائم مقام کمیته استیناف AFC شروع خواهد شد. در ادامه، پرونده از سوی نماینده کنفدراسیون تشریح خواهد شد.

از ساعت 10 صبح نوبت به وکیل خوانده (امیر ساعد وکیل) می رسد تا درباره لایحه و دفاعیاتی که وجود دارد، مطالب مورد نظر را مطرح کند. پس از آن، نوبت به آل کثیر می رسد که مطالب مورد نظر خود را علاوه بر مسائل طرح شده از سوی وکیل، مطرح کند. سپس سوالات از سوی کمیته استیناف مطرح می گردد که آل کثیر و وکیل او باید جوابگو باشند.

در ادامه، نوبت به اظهارات سعید آقایی به عنوان شاهد، سپس طرح سوال از او می رسد. بعد از این مرحله، خوانده و وکیل او چنانچه سوالاتی داشته باشند، آن را مطرح می نمایند تا پاسخ آن را از نمایندگان کنفدراسیون دریافت نمایند.

در انتها نیز کمیته استیناف و خوانده در زمان های 5 دقیقه ای صحبت های خود را جمع بندی خواهند کرد. زمان در نظر گرفته شده برای این جلسه، 100 دقیقه است.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 10 آذر 1399 بروزرسانی: 10 آذر 1399 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 1221

به "اعلام برنامه جلسه استماع کمیته استیناف AFC برای پرونده آل کثیر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "اعلام برنامه جلسه استماع کمیته استیناف AFC برای پرونده آل کثیر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید