افزایش 60درصدی حقوق پرستاران

به گزارش بازیکده، خبرنگاران- معاون توسعه و منابع انسانی وزارت بهداشت گفت: در حال حاضر میزان حقوق پرستاران حدود 60درصد افزایش پیدا کرده است.

افزایش 60درصدی حقوق پرستاران

به گزارش خبرنگاران، به نقل از باشگاه خبرنگاران، سید کامل تقوی نژاد معاون توسعه و منابع انسانی وزارت بهداشت اظهار کرد: در حال حاضر اقدامات خوبی برای بهبود شرایط معیشتی پرستاران در سراسر کشور اجرا شده به طوری که میزان حقوق پرستاران حدود 60 درصد افزایش پیدا کرده است. میزان دریافتی پرستاران نسبت به اسفند ماه سال 97 حدود 100 درصد افزایش داشته است.

او ادامه داد: میزان فوق العاده شغل پرستاران حدود 50 افزایش داشته است و این دریافتی از اول دی ماه سال گذشته در احکام همکاران آن ها آورده شده است.

تقوی نژاد بیان نمود: در حال حاضر دیر کرد مطالبات پرستاران از 15 ماه به حدود سه ماه کاهش پیدا کرده و پرداخت اضافه کاری پرستاران از کارانه جدا شده است. سختی کار پرستاران در نظر گرفته و برای همکاران حساب می شود.

تقوی نژاد گفت: برای رفع کمبود نیروی پرستار در کشور اقدامات خوبی اجرا شده است. سال گذشته مجوز جذب ده هزار نیروی پرستار گرفته شده بود. قرار شده کارهای اداری و تشریفاتی پرستاران جذب شده در آینده انجام شود و آنهایی که در آزمون قبول شده اند مستقیما در محل خدمت از قبل تعیین شده حاضر شوند.

منبع: شفقنا اقتصادی
انتشار: 15 تیر 1400 بروزرسانی: 15 تیر 1400 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 1625

به "افزایش 60درصدی حقوق پرستاران" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "افزایش 60درصدی حقوق پرستاران"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید