سلامتی و پزشکی

عسکری: در اوج اختلافات نور تاتار با ترکیه، به تغییر ملیت و مبارزه برای ایران فکر کردیم، آواز دهل از دور خوش است!

ملی پوش سابق تکواندو ایران گفت: در اوج اختلافات ما با فدراسیون تکواندو، جرقه تغییر ملیت نور تاتار و مبارزه برای ایران به ذهن مان زده شد.

18 فروردین 1399

تعطیلی مهدهای کودک قم، تدابیر پیشگیری از شیوع کرونا در مراکز بهزیستی

رئیس کمیته پیشگیری از بیماری های واگیردار سازمان بهزیستی کشور از تخصیص سرانه 30 هزار تومانی برای تهیه اقلام بهداشتی و پیشگیرانه از شیوع کروناویروس در مراکز شبانه روزی تحت پوشش این سازمان خبر داد.

18 فروردین 1399

در زمستان رادیو به زندگی سلام کن

برنامه های منتخب حوزه اجتماعی فصل زمستان 98 معاونت صدا در رادیو اعلام شد.

17 فروردین 1399

کرونا در تهران ، مترو شوش بعد از یک مورد مشکوک پاکسازی شد ، اتوبوس ها هر شب شستشو می شوند

تهران برای مقابله با کرونا خود را آماده می کند از جمله رخدادهای امروز پاکسازی ایستگاه مترو شوش بعد از یک مورد مشکوک به این بیماری بود

16 فروردین 1399

نتایج یک پژوهش: سنِ زیستیِ 60 ساله ها بین 20 تا 100 سال متغیر است

چیز هایی مانند سیگار کشیدن، تجربه تنش، آلودگی یا مسائلِ مربوط به وزن بعلاوه آنچه که تنظیماتِ اپی ژنتیک گفته می شود، می تواند مانند یک ساعت عمل کند که سرعت حرکتِ عقربه های آن، سرعتِ پیر شدن افراد را مشخص می کند.خودِ اپی ژنتیک متأثر از عواملی مانند سبکِ...

16 فروردین 1399

قربانیان ویروس کرونا در چین به 2744 نفر رسید

شمار قربانیان ویروس کرونا اگرچه در چین فرایند صعودی آن کند شده، اما طبق آخرین آمار این رقم به 2 هزار و 744 نفر رسید.

16 فروردین 1399

سخنگوی دولت: مردم خبر های مربوط به ویروس کرونا را فقط از وزارت بهداشت دنبال نمایند

سحنگوی دولت ضمن تایید خبر ابتلای دو نفر به ویروس کرونا تاکید نمود: لازم است مردم خبر ها را تنها به وسیله وزارت بهداشت دنبال نموده و به توصیه های آن وزارت به صورت جدی عمل نمایند.

15 فروردین 1399

در خانه بمانیم شعار نیست

خبرنگاران/قزوین فوتسالیست قزوینی و خانم گل مسابقات فوتسال قهرمانی آسیا در سال 97 گفت: در خانه بمانیم شعار نیست، ما علی رغم اینکه زمان تمریناتمان شروع شده در خانه ماندیم و در خانه تمرین می کنیم.

14 فروردین 1399

خبرنگاران مرگ نخستین بیمار مبتلا به کرونا در ایتالیا

تهران- خبرنگاران- ایتالیا با ثبت نخستین مرگ ناشی از ابتلا به کرونا، گفت که دستور تعطیلی مدارس و اماکن عمومی در 10 شهر شمال این کشور صادر شده است.

13 فروردین 1399

خبرنگاران کرونا در کمین است روز طبیعت در خانه بمانیم

زنجان - خبرنگاران - استاندار زنجان تاکید نمود: کرونا در کمین همگان است باید با جدیت در عمل به توصیه های بهداشتی و به خصوص اجتناب از خروج از منزل در روز طبیعت سلامت را به خود، خانواده و اطرافیان هدیه کنیم.

13 فروردین 1399

ثبت اولین مورد فوتی ویروس کرونا در فرانسه

مقام های فرانسه اعلام کردند، یک زن 60 ساله فرانسوی بر اثر ابتلا به ویروس کرونا جان خود را از دست داد تا اولین مورد فوتی بر اثر این ویروس در فرانسه ثبت گردد.

13 فروردین 1399

پژوهش موجب پویایی و پیشرفت سازمان بیمه سلامت است

خبرنگاران/مازندران مدیرکل بیمه سلامت مازندران گفت: پژوهش در حوزه سلامت طیف وسیعی از مطالعات را نسبت به سایر بخش ها شامل می شود که این امر سبب پویایی و پیشرفت این سازمان خواهد شد.

12 فروردین 1399

آشنایی با جاذبه های گردشگری ارمنستان

کلیسای تاتو، معبد گارنی، میدان جمهوری و... از جاذبه های گردشگری ارمنستان بشمار می فرایند. با جاذبه های گردشگری ارمنستان بیشتر آشنا شوید.

11 فروردین 1399

ترفند های درمانی چروک زیر چشم

پف دور چشم با چه عواملی به وجود می آید ،با چه توصیه ها و ترفندهایی قادر هستیم از شر این قبیل چین و چروک ها خلاص شویم پیشنهادات متخصصین پوست و مو و زیبایی در این زمینه چیست.

9 فروردین 1399

نکات مهم پیش از مهاجرت

مهاجرت به کشوری بیگانه بسیار هیجان انگیز و در عین حال تصمیم پیچیده ای است و نکات بسیاری پیش از اخذ این تصمیم مهم و سخت باید سنجیده شوند. برای درک بیشتر از ابعاد این تصمیم و نکات مربوطه با خبرنگاران همراه شوید!

5 فروردین 1399

روسیه داروی درمان کرونا تولید کرد

خبرنگاران/خراسان رضوی داروی ضدویروس بانام (Triazavirin (TZV دارای طیف گسترده مقابله با آنفلوانزاست و با تلاش مشترک دانشگاه فدرال اورال، آکادمی علوم روسیه و پژوهشکده تحقیقات آنفلوانزای وزارت بهداشت روسیه تولیدشده است.

4 فروردین 1399

تامین انواع ماسک های طبی توسط 15 فراوری کننده در کشور

اداره کل تجهیزات و ملزومات پزشکی سازمان غذا و دارو در اطلاعیه ای از تامین انواع ماسک های طبی توسط 15 تولیدکننده در کشور اطلاع داد.

1 فروردین 1399

برنامه ریزی برای صادرات دستگاه شبیه ساز جراحی آب مروارید

به گزارش خبرنگاران، دکتر مرتضی قندهاری امروز در مراسم رونمایی از دستگاه شبیه ساز جراحی آب مروارید در محل دانشگاه علوم پزشکی شهید بهشتی اضافه کرد: برای طراحی و ساخت این دستگاه 70 نفر از متخصصان فنی مهندسی به همراه گروه پزشکی مشغول به کار بودند.

1 فروردین 1399

غیبت قطعی 4 ستاره الدحیل قطر مقابل پرسپولیس

مهره کلیدی تیم الدحیل قطر در نخستین مصاف آسیایی برابر تیم پرسپولیس ایران غایب خواهند بود.

29 اسفند 1398

روسیه: حتی در قرون وسطی دارو تحریم نمی شد

نماینده روسیه در سازمان های بین المللی مستقر در وین ضمن استقبال از راه اندازی کانال مبادلات انسان محبت آمیز با ایران با لحنی انتقادی نوشت: حتی در قرون وسطی این اقلام به صورت عادی تامین می شد.

29 اسفند 1398
تعداد: (111)