برای موفقیت احتیاج به حمایت و روحیه بالا داریم

به گزارش بازیکده، به گزارش خبرنگاران، رضا اطری در خصوص شرایط تمریناتش گفت: خوشبختانه با حمایت ها و پیگیری هایی که از سمت فدراسیون کشتی بعمل آمده، توانستیم تمرینات خوبی را پشت سر بگذاریم و امیدوارم که در زمان 40 روز مانده تا المپیک نیز شرایط به همین خوبی پیش برود. از لحاظ شرایط تمرینی، اسکان و تغذیه همه چیز خوب بوده و فقط در مدت باقی مانده تا المپیک احتیاج داریم که در آرامش تمرینات خود را پیگیری کنیم.

برای موفقیت احتیاج به حمایت و روحیه بالا داریم

وی در خصوص حریفان خود در المپیک گفت: تمامی حریفان را می شناسم. در سبک وزن همه خوب هستند و کار بسیار سخت است، هم حریفان آسیایی و هم حریفان سایر کشورها مدعی کسب مدال هستند و نباید هیچ کس را دست کم گرفت. خوشبختانه فدراسیون کشتی فیلم کشتی گیران را در اختیار ما قرار داده و با دیدن فیلم آنها شناخت بهتری نسبت به حریفان خود پیدا خواهیم کرد.

دارنده مدال برنز بازی های آسیایی ادامه داد: پس از حضور در جام زیلکوفسکی لهستان، روز یکشنبه گذشته وارد اردو شدیم و خدا را شکر اردوها خوب است اما تحت تمرینات پرفشار قرار داریم. کم کم باید وزن خود را مدیریت نموده و به 57 کیلوگرم برسانم و به امید خدا تا المپیک سر وزن خواهم بود.

دارنده مدال های طلا و برنز آسیا در خصوص عملکردش در تورنمنت لهستان گفت: مدت ها بود که در هیچ رقابت خارجی حضور نداشتم و احتیاج بود که با حضور در یک مسابقه بین المللی دوباره در فضای رقابت قرار بگیرم. البته با توجه به شرایط وزنی در یک وزن بالاتر حضور پیدا کردم و توانستم با حریفان خوبی کشتی بگیرم.

اطری توضیح داد: ورزش یک رویش برد است و یک روی دیگرش باخت و اگر چیزی بگویم می گویند توجیه می کنم، اما من در فشار تمرین این مسابقات تدارکاتی را انجام دادم و قطعاً در المپیک شرایطم از لحاظ بدنی بسیار تفاوت می نماید.

نماینده وزن 57 کیلوگرم تیم ملی کشتی آزاد در المپیک توکیو با اشاره به اینکه کشتی گیران در حال حاضر احتیاج به روحیه و انگیزه دارند گفت: داشتن روحیه برای المپیک صد در صد مهم است و کشتی گیران باید انگیزه لازم را بدست آورند.

وی ادامه داد: برای رسیدن موفقیت باید پشت هم باشیم و همدل شویم، حتی کسانی که از ما خوششان نمی آید باید حمایت نمایند. چون این من نیستم؛ بلکه این تیم ایران است که باید در این مدت کوتاه تا المپیک از آن حمایت گردد.

اطری توضیح داد: اگر پیروز شوم همه خشنود و اگر ببازم همه ناراحت می شوند، باید حمایت شویم، روی داشته هایمان تمرکز کنیم و خود را قوی تر کنیم.

وی در انتها در خصوص مشکل استخدامش اعلام کرد: قول هایی دادند که امیدوارم انجام گردد تا بتوانم بدون دغدغه به کار خود ادامه دهم. البته به خاطر المپیک باید تمامی مسائل را از ذهنم خارج کنم و تمام تمرکزم روی المپیک باشد، چراکه بیش از 17 سال است در کشتی زحمت می کشم و باید نتیجه کارم را در المپیک ببینم.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 10 تیر 1400 بروزرسانی: 10 تیر 1400 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 1617

به "برای موفقیت احتیاج به حمایت و روحیه بالا داریم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "برای موفقیت احتیاج به حمایت و روحیه بالا داریم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید