لالوویچ در دومین دیدار با صالحی امیری: حمایتهای ما از کشتی ایران ادامه خواهد داشت

به گزارش بازیکده، رییس کمیته ملی المپیک در حاشیه سومین اجلاس عمومی کمیته های ملی المپیک کشورهای آسیایی میانه با توجه به برگزاری رقابتهای جهانی کشتی در شهر نورسلطان مرکز قزاقستان برای دومین بار با نناد لالوویچ رییس فدراسیون جهانی کشتی دیدار و مصاحبه کرد.

لالوویچ در دومین دیدار با صالحی امیری: حمایتهای ما از کشتی ایران ادامه خواهد داشت

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی کمیته ملی المپیک، در ادامه دیدارهای صالحی امیری با روسای کمیته های المپیک کشورهای منطقه آسیا میانه و حساسیت رقابتهای جهانی کشتی که در شهر نورسلطان قزاقستان در حال برگزاری است و حمایت های همه جانبه کمیته ملی المپیک از کشتی، صالحی امیری برای دومین بار طی دو روز با نناد لالوویچ رییس اتحادیه جهانی کشتی دیدار و مصاحبه داشت.

در ابتدای این ملاقات صالحی امیری ضمن قدردانی از حمایت های رییس فدراسیون جهانی از کشتی ایران ابراز امیدواری کرد همچنان این حمایت ها از سوی فدراسیون جهانی ادامه داشته باشد.

صالحی امیری توضیح داد: کمیته ملی المپیک ایران حمایت همه جانبه ای از فدراسیون کشتی خود داشته و امیدواریم با توجه به حضور شما در راس فدراسیون جهانی این حمایتها از سوی فدراسیون جهانی نیز همچون گذشته ادامه داشته باشد چرا که بخوبی به صندلی کشتی در میان مردم و مسئولین ما واقفید.

رییس اتحادیه جهانی کشتی ضمن آرزوی موفقیت برای کشتی کشورمان ابراز امیدورای کرد ایران بتواند سهمیه های خوبی برای بازیهای المپیک پیش رو بگیرد و همچون گذشته حمایتهای ما از کشتی ایران ادامه خواهد داشت.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 30 مهر 1398 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 331

به "لالوویچ در دومین دیدار با صالحی امیری: حمایتهای ما از کشتی ایران ادامه خواهد داشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "لالوویچ در دومین دیدار با صالحی امیری: حمایتهای ما از کشتی ایران ادامه خواهد داشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید