تشریح آخرین شرایط علی انصاریان، هیچ اتفاق مثبتی نیفتاده است!

به گزارش بازیکده، به گزارش خبرنگاران، علی انصاریان از روز دوم بهمن ماه به دلیل ابتلاء به ویروس کرونا و شرایط وخیم جسمانی به بیمارستان مراجعه کرد و هر چند در ابتدا شرایط امیدوارکننده ای داشت اما از دو روز پیش شرایط او رو به وخامت گذاشت و کار برای درمان سخت شد.

تشریح آخرین شرایط علی انصاریان، هیچ اتفاق مثبتی نیفتاده است!

دکتر هاشمیان در خصوص آخرین شرایط این فوتبالیست گفت: قوانین پزشکی در حیطه کرونا کاملاً معین است. هر آنچه که ضروری است در خصوص مداوای این بیمار در اختیار خانواده اش قرار گرفته است.

وی ادامه داد: آنچه ما به عنوان پزشک می بینیم شرایط بد جسمانی وی هنگام حضور در بیمارستان و در طول درمان است. طبیعتاً در همه جای جهان نسبت به افرادی که شناخته شده هستند حساسیت هایی وجود دارد که توجه مردم به آن فرد جلب می گردد.

هاشمیان در خصوص آخرین شرایط علی انصاریان گفت: شرایط جسمانی ایشان از روز گذشته تا به امروز هیچ تغییر مثبتی نداشته است اما هر آنچه ضروری است از نظر پزشکی برای وی انجام گردد، اجرا شده است.

این پزشک در خصوص درگیری صد در صد ریه های انصاریان با کرونا گفت: اصلاً مطرح کردن این درصدها اشتباه است. ما آنالیز کاملی در خصوص ریه این بیمار انجام دادیم و به این دلیل که خانواده اش هم در جریان باشند همه چیز را شفاف اعلام کردیم.

هاشمیان ادامه داد: ریه های انصاریان به هیچ عنوان خوب نیستند.

وی در خصوص ضربان قلب و اکسیژن خون انصاریان گفت: زمانی که مراجعه کردند اکسیژن خون ایشان 65 درصد بود. با دستگاه این اکسیژن رسانی بین 88 تا 92 درصد بود. شبی که اوضاع ایشان بهم ریخت 40 تا 50 درصد بود که با درمان کمی بالا آمد اما در شرایط فعلی 60 تا 70 درصد است که اصلاً میزان خوبی نیست.

هاشمیان در خصوص طب سنتی و استفاده از آن برای انصاریان گفت: بعضی از موارد طب سنتی را به عنوان طب مکمل استفاده کردیم. اما اینکه فکر کنیم در شرایط بحرانی بگردد کارهای سنتی انجام داد درست نیست. هر آن چیزی که در حد مسائل آموزشگاه باشد می پذیرم. اما اینکه یکی بیاید بگوید اگر 12 ساعت زودتر به ما می گفتند می توانستیم درمان کنیم درست نیست. اگر می توانند بیایند من بیمارهای زیادی را در تهران به آنها معرفی کنم تا درمانشان نمایند.

وی در انتها گفت: کادر پزشکی تمام تلاشش را خواهد نمود تا بتواند فرایند درمان انصاریان را بهبود ببخشد اما آنچه مسلم است اینکه در حال حاضر شرایط اصلاً مساعد و مناسب نیست.

منبع: خبرگزاری مهر
انتشار: 14 اسفند 1399 بروزرسانی: 14 اسفند 1399 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 1404

به "تشریح آخرین شرایط علی انصاریان، هیچ اتفاق مثبتی نیفتاده است!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تشریح آخرین شرایط علی انصاریان، هیچ اتفاق مثبتی نیفتاده است!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید