تصمیم گیری درباره تجارت آزاد با کانادا به سال آینده موکول شد

به گزارش بازیکده، سخنگوی مجلس اروپا اظهار داشت که اتخاذ تصمیم برای اجرای موافقتنامه تجارت آزاد با کانادا به سال آینده موکول شده است.

تصمیم گیری درباره تجارت آزاد با کانادا به سال آینده موکول شد

جهت دریافت مشاوره سفر با تور کانادا با ما همراه باشید، سفر به آبشار نیاگارا و شهرهای پیشرفته تورنتو و مونترال را در کنار ما تجربه کنید.

به گزارش خبرگزاری مهر به نقل از پایگاه اینترنتی اروپا آنلاین، ژوم دوش گیو سخنگوی مجلس اروپا با اعلام این خبر که تصمیم گیری نهایی در مورد اجرای توافقنامه تجارت آزاد با کانادا به سال آینده میلادی موکول می گردد، گفت: سه کمیسیون که به طور معین ارتباط نزدیک با این توافقنامه دارند خواستار در اختیار داشتن زمان بیشتر برای آنالیز های لازم شدند.

کمیسیون های حمل و نقل، محیط زیست و اشتغال مجلس اروپا در بیانیه های جداگانه ای خواستار صرف زمان بیشتر برای انجام دقیق تر موارد مربوط به این سه کمیسیون شدند.

پیشتر اعلام شده بود که در ماه دسامبر امسال، مراحل اجرایی شدن توافقنامه تجارت آزاد با کانادا به اتمام رسیده و ابلاغ گردد.

این درحالی است که معترضان به تجارت آزاد میان اروپا و آمریکای شمالی معتقدند که با اجرای این توافق و تعامل بیشتر با شرکت های چندملیتی، بازارهای کار در اروپا دچار ضرر و زیان می شوند.

منبع: اقتصاد ایران
انتشار: 5 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 20 آذر 1399 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 795

به "تصمیم گیری درباره تجارت آزاد با کانادا به سال آینده موکول شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تصمیم گیری درباره تجارت آزاد با کانادا به سال آینده موکول شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید