توخل: با بازیکنی مثل امباپه می توانید افتخارات زیادی کسب کنید، کاری که ضروری است را برای تیمم انجام می دهم

به گزارش بازیکده، توماس توخل در آستانه آخرین بازی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا از بازیکنانش رضایت دارد.

توخل: با بازیکنی مثل امباپه می توانید افتخارات زیادی کسب کنید، کاری که ضروری است را برای تیمم انجام می دهم

با ما همراه باشید تا با بهترین تور ویتنام با یکی از بهشت های روی زمین اشنا شوید و زیبایی های هوشی مین و هانوی را در سفر دلپذیری تجربه کنید.

به گزارش خبرنگاران، توماس توخل در کنفرانس خبری پیش از بازی بی تاثیر تیمش مقابل گالاتاسرای در هفته پایانی مرحله گروهی لیگ قهرمانان اروپا بیش تر درباره شرایط بازیکنانش حرف زد.

سرمربی تیم فوتبال پاری سن ژرمن گفت: امباپه ذهنیت به خصوصی دارد اما این یک مسئله عادی است. اگر شما استعدادی مثل کیلیان داشته باشد، افتخارات زیادی کسب می کنید. استعداد هم بخشی از کار روزمره بازیکنان است. کیلیان دوست دارد مدام بازی کند. طبعا دوست ندارد تعویض گردد اما باید تصمیم مربی را بپذیرد و با آن کنار بیاید. تصمیم با من است. از طرفی شما باید برای بازیکنی که به عنوان جایگزینتان به میدان می آید، احترام قائل شوید. تعویض ها گاهی بنا به تصمیمات تاکتیکی است و گاهی برای حفظ آمادگی بازیکنان به لحاظ بدنی. می دانم امباپه تعویض شدن را دوست ندارد اما بحث خصومت شخصی در میان نیست. مسئله ای بین ما وجود ندارد. برای یک دقیقه از تعویض ناامید شده بود و بعد همه چیز به روال عادی برگشت. کیلیان، چوپو موتینگ را دوست دارد و برای او و من، احترام زیادی قائل است. مسئله ای وجود ندارد. بحرانی در کار نیست. من به عنوان مربی کاری را انجام می دهم که ضروری است و بازیکنان می پذیرند.

او در ادامه اضافه نمود: وقتس همزمان نیمار و امباپه مصدوم بودند، همه کمی ترسیدند که آیا بدون آنها هم می توانیم پیروز شویم یا خیر. برای این منظور باید مثل یک تیم بازی می کردیم. حالا آنها برگشته اند و می توانند دست به کارهای بزرگی بزنند و مشخص کننده باشند. این کیفیتی است که می خواهیم تیم در زمین بازی داشته باشد. با این حال نیمار و امباپه می دانند بخشی از تیم هستند و شما نمی توانید با 2 بازیکن، برنده شوید. بازی با مون پولیه از این منظر یک گام رو به جلو بود و امیدوارم بازی فردا گام دیگری باشد. برای کسب عناوین قهرمانی باید مثل یک تیم بازی کنید. این نکته ای حیاتی است.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 6 بهمن 1398 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 567

به "توخل: با بازیکنی مثل امباپه می توانید افتخارات زیادی کسب کنید، کاری که ضروری است را برای تیمم انجام می دهم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توخل: با بازیکنی مثل امباپه می توانید افتخارات زیادی کسب کنید، کاری که ضروری است را برای تیمم انجام می دهم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید