تور ایتالیا ارزان: سارق دوچرخه در مسابقات قهرمانی دنیا، 20 دوچرخه گران قیمت ایتالیایی ها به سرقت رفت

به گزارش بازیکده، 20 دوچرخه تیم ملی ایتالیا که در مسابقات پیست قهرمانی دنیا شرکت نموده بود به سرقت رفت و این در حالی است که این دوچرخه ها چند صد هزار یورو ارزش مادی دارند.

تور ایتالیا ارزان: سارق دوچرخه در مسابقات قهرمانی دنیا، 20 دوچرخه گران قیمت ایتالیایی ها به سرقت رفت

با ما همراه باشید و با تور ایتالیا ارزان از به بهترین کشور اروپا سفر کنیم و در شهرهای ونیز، فلورانس و رم بگردیم و بناهای تاریخی این کشور تاریخی را از نزدیک ببینیم.

به گزارش خبرنگاران، در جریان مسابقات دوچرخه سواری پیست قهرمانی دنیا که در فرانسه برگزار گردید، اتفاق عجیبی رخ داد و 20 دوچرخه متعلق به تیم دوچرخه سواری ایتالیا به ارزش چند صد هزار یورو به سرقت رفت.

سارقان 15 دوچرخه پیست و پنج دوچرخه دیگر را عصر آدینه از هتلی در لیل که در آن رکابزنان ایتالیایی برای مسابقات پنج روزه اقامت داشتند، سرقت کردند.

در میان دوچرخه های دزدیده شده، دوچرخه های طلایی رنگی بود که رکابزنان ایتالیا در ماده تعقیبی تیمی از آن استفاده کردند و بسیار هم مورد توجه بود و تیم ایتالیا در این ماده قهرمان دنیا شد.

دوچرخه ها هر کدام حدود 30000 یورو ارزش گذاری شده اند و تنها دسته های تیتانیومی آن ها که با چاپ سه بعدی ساخته شده اند بیش از 10000 یورو ارزش دارند.

گزارش شده است که دوچرخه ها را که قرار بود به ایتالیا بازگردانند، در یک ون که در پارکینگ هتل پارک شده بود، قرار داده بودند.

پلیس بر این باور است که سرقت به وسیله افراد حرفه ای اجرا شده است که می دانستند با وجود امنیت در پارکینگ، به کدام ون وارد شوند.

یکی از مسئولان تیم گفت: ما می دانستیم که این سفر از نظر ایمنی چقدر می تواند سخت باشد، بنابراین ترجیح دادیم در هتلی با پارکینگ خصوصی و نظارت شده اقامت کنیم، حتی اگر رفت و آمد برایمان سخت تر باشد اما حتی این اقدامات نیز دزدان را متوقف نکرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 23 آبان 1400 بروزرسانی: 23 آبان 1400 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 1801

به "تور ایتالیا ارزان: سارق دوچرخه در مسابقات قهرمانی دنیا، 20 دوچرخه گران قیمت ایتالیایی ها به سرقت رفت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تور ایتالیا ارزان: سارق دوچرخه در مسابقات قهرمانی دنیا، 20 دوچرخه گران قیمت ایتالیایی ها به سرقت رفت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید