روشن: هرگز اسمی از بهزادی نیاوردم، همایون خان دوست و استاد من بود

به گزارش بازیکده، حسن روشن بازیکن پیشین تیم ملی فوتبال ایران و باشگاه استقلال تاکید کرد که در مصاحبه هایی که در چند روز گذشته انجام داده، هرگز اسمی از همایون بهزادی نیاورده است.

روشن: هرگز اسمی از بهزادی نیاوردم، همایون خان دوست و استاد من بود

حسن روشن در گفت وگو با خبرنگار ورزشی بازیکده، در ارتباط با حاشیه های چند روز اخیر و مصاحبه هایی که در مورد حضور بعضی از بازیکنان پیشین پرسپولیس در ساواک به نقل از وی منتشر شد، گفت: من به هیچ عنوان از بازیکنی اسم نیاوردم، در این چند روز هم خیلی ها در این زمینه صحبت کردند ولی من اگر حرفی بزنم پایش می ایستم. اتفاقا بعضی مصاحبه ها را برای من فرستادند که درست بود و من اسمی از شخصی نیاورده بودم ولی بعضی از مصاحبه هایم که منتشر شد طور دیگری بود.

وی ادامه داد: همایون بهزادی دوست و استاد من بود و ما رابطه بسیار خوبی با هم داشتیم. من، همایون خان، آقای کلانی، مرحوم کاشانی و ... خیلی مواقع با هم بودیم و من در مصاحبه هایم هرگز اسمی از مرحوم بهزادی نیاوردم. فقط این را گفتم که تنها شغل بیشتر بازیکنان استقلال همان فوتبال بازی کردن بود ولی بیشتر پرسپولیسی ها سر کار می رفتند. من فقط از علی عبده اسم بردم و اسم شخص دیگری را نیاوردم.

روشن شرح داد: چند هفته قبل از اینکه همایون بهزادی فوت کند، به عنوان تنها استقلالی به مراسم تولد ایشان دعوت شدم. ما ارتباطی بسیار خوب با هم داشتیم و باز هم می گویم که ایشان استاد من بود. من اهل شکایت نیستم ولی برای آنهایی که حرف های مرا طور دیگری منتشر کردند، متاسفم.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 13 خرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 888

به "روشن: هرگز اسمی از بهزادی نیاوردم، همایون خان دوست و استاد من بود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روشن: هرگز اسمی از بهزادی نیاوردم، همایون خان دوست و استاد من بود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید