سازمان بورس در جشنواره شهید رجایی برگزیده شد

به گزارش بازیکده، سازمان بورس و اوراق بهادار به عنوان سازمان برگزیده در بعد شاخص های اختصاصی در جشنواره شهید رجایی معرفی و امروز تندیس خود را دریافت کرد.

سازمان بورس در جشنواره شهید رجایی برگزیده شد

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از سنا، سازمان اداری و استخدامی کشور دستگاه های برتر جشنواره شهید رجایی امسال را بیان کرد که بر اساس آن، سازمان بورس و اوراق بهادار ، بعد از گمرک جمهوری اسلامی ایران به عنوان سازمان وابسته به وزارت امور مالی و دارایی در بعد شاخص های اختصاصی برگزیده شد و امروز مورد تجلیل نهاده شد .

در این مراسم که امروز با حضور جمشید انصاری معاون رئیس جمهور ، فرهاد دژپسند وزیر امور مالی و دارایی ، معاونان و مدیران تابعه این وزارتخانه برگزار گردید، سازمان بورس و اوراق بهادار، تندیس برتر جشنواره را دریافت کرد .

خاطرنشان می گردد، دستگاه های اجرایی کشور به صورت سالیانه بر اساس شاخص های عمومی و اختصاصی مورد ارزیابی نهاده شده و از دستگاه های برتر در هفته دولت با حضور رئیس جمهوری و سایر مقامات در قالب جشنواره شهید رجایی قدردانی می گردد؛ امسال به دلیل شیوع ویروس کرونا و به منظور رعایت مصوبات ستاد ملی مدیریت و مقابله با کرونا مبنی بر ممنوعیت برگزاری مراسم ها و تجمعات، برگزاری مراسم اختتامیه جشنواره شهید رجایی لغو شد.

بر اساس نتایج ارزیابی عملکرد سال 1398 دستگاه های برگزیده جشنواره شهید رجایی امسال، وزارت نیرو، دستگاه برگزیده از نظر رشد عملکرد نسبت به سال قبل، وزارتخانه های نفت و ارتباطات، دستگاه برگزیده بر اساس تحقق اهداف دوساله برنامه جامع اصلاح نظام اداری و وزارتخانه های امور مالی و دارایی، کشور و وزارت بهداشت به عنوان دستگاه منتخب دفتر رییس جمهوری معرفی شدند.

براساس این گزارش، شرکت مادرتخصصی مهندسی آب و فاضلاب کشور، سازمان بنادر و دریانوردی و شرکت فراوری نیروی برق حرارتی، سازمان های برگزیده به لحاظ رشد عملکرد نسبت به سال قبل، گمرک جمهوری اسلامی ایران و سازمان بورس و اوراق بهادار به عنوان سازمان وابسته برگزیده در بعد شاخص های اختصاصی بودند.

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 23 آذر 1399 بروزرسانی: 23 آذر 1399 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 1248

به "سازمان بورس در جشنواره شهید رجایی برگزیده شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سازمان بورس در جشنواره شهید رجایی برگزیده شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید