سه نکته طلایی برای کاهش وزن در سریع ترین زمان ممکن!

به گزارش بازیکده، این روزها رژیم های لاغری طرفداران زیادی دارند؛ به این دلیل که با توجه به زندگی کم تحرک شهری و همچنین ترویج فست فودها و غذاهای ناسالم، میانگین وزن افراد در جمعیت افزایش پیدا کرده و درنتیجه بسیاری از افراد با اضافه وزن روبه رو هستند. این اضافه وزن می تواند نه تنها در روحیه آن ها تاثیر گذاشته و سبب کاهش اعتماد به نفس آن ها شود، بلکه برای سلامتی افراد نیز خطرناک است.

سه نکته طلایی برای کاهش وزن در سریع ترین زمان ممکن!

با این وجود از آنجایی که کاهش وزن فرایند ای طولانی مدت بوده و نیازمند اراده زیادی است، بسکمک از افراد نمی توانند در این جهت پیروز شوند و حتی ممکن است پس از تجربه کاهش وزن زیاد، وزن آن ها به سرعت به حالت قبلی بازگشته و نتوانند آن را به مدت طولانی نگه دارند؛ به همین دلیل اغلب افراد دوست دارند که با راه های کاهش وزن سریع در خانه آشنا شده و بدانند که برای لاغری سریع شکم و پهلو و به طور کلی، کل بدن چه باید کرد. به همین دلیل در این مطلب از غفاری دایت می خواهیم به شما سه نکته طلایی برای کاهش وزن در سریع ترین زمان را بگوییم که نه تنها یک برنامه کاهش وزن سریع داشته باشید، بلکه با راه های کاهش وزن اصولی نیز آشنا شوید؛ پس تا پایان این مطلب با ما همراه باشید.

تغییرات کوچک ولی مهم ایجاد کنید!

بسکمک از تغییرات کوچک که در رژیم غذایی خود به صورت روزانه ایجاد می کنیم، شاید تاثیرات ناگهانی و بزرگی نداشته باشند؛ اما در مدت زمان نه چندان طولانی، می تواند تغییرات زیادی ایجاد کند.

اهمیت فیبر و پروتئین

یکی از این تغییرات مهم افزایش اندازه فیبر و پروتئین در غذا است. این مورد اغلب در انواع رژیم لاغری سریع رایگان پیشنهاد شده است که به شما کمک می نماید تا کاهش وزن سریع در یک ماه را تجربه نمایید. افزایش فیبر در طول روز نه تنها به کارکرد بهتر دستگاه گوارش شما کمک می نماید، بلکه با اشغال کردن حجم زیادی از معده، اشتهای شما برای مصرف حجم زیادی از مواد غذایی را کاهش داده و در نتیجه سبب کاهش کالری دریافتی شما از غذا می گردد. فیبرها در واقع کربوهیدرات هایی هستند که برای هضم آن ها انرژی بیشتری نیاز است و در بدن ما جذب بالایی ندارند و به همین دلیل کالری کمی از آن ها دریافت می کنیم و در عین حال انرژی زیادی برای هضم آن ها سوزانده می گردد.

پروتئین نیز به بدن شما کمک می نماید هنگام چربی سوزی، بدن منابع حاوی چربی را بسوزاند و از پروتئین ذخیره ای استفاده نکند، زیرا در بسکمک از مواقع بدن ما به جای سوزاندن چربی، ترجیح می دهد آن ها را ذخیره کرده و پروتئین موجود ماهیچه ها را مصرف کند که فشار زیادی به قلب و ماهیچه ها وارد می نماید. بنابراین مصرف پروتئین در رژیم غذایی نه تنها کمبود این ماده در بدن را جبران کرده و سبب جایگزینی چربی بدن با پروتئین می گردد، بلکه هنگام ساختن پروتئین نیز انرژی بیشتری مصرف شده و در نتیجه رژیم غذایی پر از پروتئین می تواند در کاهش وزن مردان و زنان نقش زیادی داشته باشد.

اهمیت نوشیدن آب

عادت کوچک اما مهم دیگری که سبب می گردد کاهش وزن در سریع ترین زمان را تجربه کنید، نوشیدن اندازه کافی آب در طول روز است. نوشیدن آب نه تنها به سلامتی کلی بدن، بهبود عملکرد و متابولیسم بدن و حتی به چربی سوزی کمک می نماید؛ بلکه شاید برای شما جالب باشد که بدانید برخی مواقع بدن ما احساس گرسنگی و تشنگی را با یکدیگر اشتباه می گیرد و در نتیجه به دلیل کمبود آب، به جای احساس تشنگی، احساس گرسنگی می کنیم. بنابراین چنانچه در طول روز به اندازه کافی آب بنوشیم، با برطرف نیاز تشنگی خود، گرسنگی کاذب را نیز کنترل کرده و در نتیجه از پرخوری در طی روز جلوگیری می نماییم. همچنین نوشیدن دو لیوان آب گرم به صورت ناشتا و در صبح، می تواند در افزایش متابولیسم و چربی سوزی موثر باشد.

اهمیت عدم شکست رژیم غذایی

افرادی که تحت رژیم غذایی لاغری قرار دارند، همواره با این مسئله روبرو هستند که چنانچه در خانه غذا نخورند و برای مثال به مهمانی دعوت باشند یا مدت زمان طولانی در خارج از خانه به سر ببرند، نمی توانند به خوبی رژیم خود را پیاده نمایند و به همین دلیل این افراد اغلب نمی توانند دوره رژیم غذایی خود را به طور صحیح و اصولی به اتمام برسانند.

یکی از راه های کاهش وزن اصولی در طول رژیم، این است که چنانچه می دانید قرار است از خانه خارج شوید و برای مثال به مهمانی بروید، پیش از خروج از خانه، اندازه کافی از غذای رژیمی خود را میل کنید تا اشتهای شما برای مصرف غذا در مهمانی کاهش پیدا کند و از رژیم خود خارج نشوید. همچنین چنانچه مدت زمان زیادی را در محل کار به سر می برید، بهتر است غذای خود را همراه ببرید تا از مصرف فست فود و غذاهای متفرقه که نه تنها ناسالم هستند، بلکه رژیم غذایی شما را خراب می نمایند؛ پرهیز نمایید.

به سلامت روان و حال روحی خود نیز اهمیت بدهید!

هنگام رژیم گرفتن، اغلب ما تنها رژیم غذایی و مسائل مربوط به جسم خود را هدف قرار می دهیم. با این حال روحیه نیز تاثیر زیادی در کاهش وزن مردان و زنان دارد که در انواع رژیم لاغری سریع رایگان در نظر گرفته نمی گردد، بلکه افراد متخصص آن را مدنظر قرار می دهند. از کارهایی که برای افزایش روحیه و ایجاد حس خوب در طول روز استفاده می گردد که سبب می گردد به پرخوری عصبی روی نیاورید، می توان به ورزش کردن، مدیتیشن و همچنین خواب خوب و باکیفیت شبانه اشاره نمود.

خواب خوب!

افرادی که به اندازه کافی نمی خوابند و یا خواب آن ها از کیفیت مطلوبی برخوردار نیست، در طی روز خسته بوده و به صورت ناخودآگاه تلااش می نمایند خستگی خود را با پرخوری برطرف نمایند که به مرور زمان سبب ایجاد اضافه وزن زیادی می گردد. خواب خوب یکی از مهم ترین راه های کاهش وزن سریع در خانه است که با ایجاد یک عادت خوب، می توانید به راحتی به آن دست پیدا کنید. همچنین انجام مدیتیشن سبب می گردد استرس و حالات عصبی دیگر که سبب ایجاد پرخوری می گردد، در شما کاهش پیدا کند. به همین دلیل چنانچه بسکمک از مواقع دچار پرخوری عصبی می شوید، بهتر است مدیتیشن را در اولویت قرار دهید تا به کاهش وزن در سریع ترین زمان برسید.

ورزش درست!

ورزش کردن نه تنها سبب افزایش سوخت و ساز و متابولیسم می گردد، بلکه ترشح هورمون های شادی را افزایش داده و سبب بهبود روحیه افراد در طول روز می گردد. یکی از سریع ترین نتایج ورزش کردن را می توان در افزایش اعتمادبه نفس مشاهده کرد، به همان صورت می تواند در کاهش استرس، افزایش سلامتی، بهبود متابولیسم و همچنین بهبود روحیه و افزایش شادی موثر باشد.

با وجود آنکه شاید اغلب افراد به انجام ورزش های هوازی تمایل داشته باشند؛ اما جالب است بدانید ورزش های قدرتی طول مدتی که بدن به چربی سوزی ادامه می دهد را افزایش می دهند و حتی پس از اتمام ورزش، متابولیسم هنوز از سطح طبیعی خود بالاتر است. در نتیجه بهتر است به جای انجام ورزش های هوازی در مدت زمان طولانی تر، ورزش های قدرتی را در مدت زمان کمتر انجام دهید تا تاثیر بیشتر آن را مشاهده نمایید.

میان وعده اصولی!

در بسکمک از مواقع افراد خود را تحت رژیم های لاغری سخت قرار می دهند و برای مثال برای رسیدن به لاغری سریع در 3 روز، انواع میان وعده ها و حتی وعده های اصلی را حذف می نمایند که این می تواند در درازمدت به آن ها آسیب برساند. برخلاف آنچه اغلب تصور می گردد، برای کاهش وزن سریع لازم است یک میان وعده سالم و اصولی مصرف کنید. یک میان وعده سالم می تواند حاوی فیبر، پروتئین و ویتامین C باشد که در نتیجه نه تنها برای سلامتی شما خاصیت دارد، بلکه کالری بالایی نداشته و حجم معده شما را پر می نماید. چنانچه در میان وعده شما مواد مغذی دیگری نیز وجود داشته باشند، می تواند تاثیر آن را در کاهش وزن در سریع ترین زمان، دوچندان کند.

سبک زندگی خود را تغییر دهید!

بسکمک از افراد نمی توانند کالری مصرفی روزانه خود را محاسبه نمایند و انجام برنامه ریزی برای این موضوع برای آن ها سخت است؛ در نتیجه نیاز است برای لاغری سریع شکم و پهلو از یک برنامه کاهش وزن اصولی پیروی نمایند. یک برنامه کاهش وزن، در صورتی اصولی است که تنها رژیم غذایی شما را مد نظر قرار نداده و به سلامت روح و جسم شما نیز توجه نماید و یک ورزش مناسب برای کاهش وزن نیز در اختیار شما قرار دهد. برای این که بتوانید در مدت زمان مشخصی، وزن خود را کم کنید؛ برای مثال برای کاهش وزن سریع در یک ماه یا کاهش وزن در یک هفته، لازم است یک رژیم اختصاصی و متناسب با شرایط خود را دریافت نمایید.

همچنین حذف مواد غذایی، که در انواع رژیم لاغری سریع در 3 روز و حتی برخی از انواع کاهش وزن در یک هفته اتفاق می افتد، سبب می گردد مواد مغذی مصرفی شما محدود گردد و نه تنها به سلامت شما آسیب می زند، بلکه این وزن کم شده نیز به سرعت به حالت قبل و حتی بیشتر از آن برمی گردد.

به همین دلیل است که راه های کاهش وزن اصولی همچون رژیم های بهاره غفاری که آن را با غفاری دایت می شناسند، طرفداران بسکمک دارند؛ زیرا سالم، اختصاصی و اصولی هستند، هیچ ماده غذایی در آن ها حذف نمی گردد و در عین حال، تاثیر آن ها طولانی مدت است. چنانچه تصمیم گرفته اید، برای رسیدن به وزن ایده آل و کاهش وزن در سریع ترین زمان از انواع رژیم های اصولی استفاده کنید، بر روی لینک زیر کلیک کنید:

https://www.ghafaridiet.com

بهترین روش برای رسیدن به وزن ایده آل، داشتن یک رژیم غذایی مطمئن هست. در این بخش، متخصصین ما با توجه به جزیی ترین اطلاعاتی که از شرایط خود به ما می دهید، رژیم غذایی اختصاصی شما را به صورت آنلاین در اختیارتان قرار می دهند. کلیه غذاهای رژیم اختصاصی شما، غذای خانواده است و در این برنامه، برای لاغری نیاز به مصرف داروهای شیمیایی ندارید . با رعایت درست این رژیم، به تثبیت وزن موردنظر خود خواهید رسید.

برای بهره بردن از رژیم لاغری غفاری دایت بر روی لینک زیر کلیک کنید:

غفاری دایت (ghafaridiet.com)

تاریخ: 1400/08/03

راه ارتباطی: ارسال عدد 1 به شماره 30005905

آدرس ایمیل: [email protected]

شبکه های اجتماعی:

  • instagram.com/ghafaridiet
  • telegram.com/ghafaridiet
منبع: فوت و فن
انتشار: 22 مرداد 1401 بروزرسانی: 22 مرداد 1401 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 2066

به "سه نکته طلایی برای کاهش وزن در سریع ترین زمان ممکن!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "سه نکته طلایی برای کاهش وزن در سریع ترین زمان ممکن!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید