فریدونی: فدراسیون 15 نفر بفرستد جلال مرادی را کنترل کنند، ظاهراً برنامه ها از پیش تعیین شده بود!

به گزارش بازیکده، مدیرعامل باشگاه ذوب آهن گفت، عامل اصلی تنش بازی امروز این تیم مقابل سایپا جلال مرادی نماینده فدراسیون و مسئول برگزاری مسابقه بوده است.

فریدونی: فدراسیون 15 نفر بفرستد جلال مرادی را کنترل کنند، ظاهراً برنامه ها از پیش تعیین شده بود!

به گزارش خبرنگاران، مجتبی فریدونی پس از تساوی یک - یک تیم ذوب آهن مقابل سایپا در هفته بیست و ششم لیگ برتر گفت: من از فدراسیون فوتبال تقاضا می کنم هر کجا جلال مرادی را به نام ناظر می فرستند، 15 نفر را هم بفرستند که او را کنترل کنند! به نظرم عامل اصلی تنش بازی امروز جلال مرادی بود که نمی داند کجا باید ورود کند، کجا نباید ورود کند.

وی افزود: به نظرم بحث های داوری هم دیگر VAR نمی خواهد. یک میزان پرداخت اضافه به داور چهارم شود، کار VAR را هم انجام می دهد. به نظرم این مسائل امروز مشهود بود و دیگر نمی دانیم چه کار کنیم.

مدیرعامل باشگاه ذوب آهن درباره اینکه امروز اتفاقات جالبی مانند مشورت داور با داور چهارم و همچنین بیرون کردن سرمربی ذوب آهن از ورزشگاه در فولادشهر رخ داد، نام کرد: همانطور که گفتم جلال مرادی می خواهد سلیقه خودش را حاکم کند. وقتی مربی ما در بازی قبل اخراج شده است، می تواند پشت فنس باشد. این افراد می خواهند جای نیمکت ذخیره ها را هم مشخص کنند. امروز هر کسی حرف می زد با اعتراض مرادی روبه رو می شد.

فریدونی گفت: در مورد داوری هم نمی دانم چه بگویم. به هر حال برای سایپا یک اتفاقی رخ داده بود و باید امروز امتیاز را به این تیم می دادند، همانطور که در بازی با پیکان داور چهارم برای شان یک پنالتی گرفت، امروز هم داور چهارم یک اخراجی تقدیم شان کرد تا با خیال راحت بازی کنند. ما هم شب گذشته تعجب کردیم که چرا شب قبل از بازی این حکم داده شد، ولی ظاهراً برنامه ها از پیش مشخص شده بود.

وی در واکنش به این پرسش که شاید بار دیگر به خاطر این صحبت ها به کمیته اخلاق احضار شود، خاطر نشان کرد: در خدمت شان هستیم و می رویم. مسئله ای نداریم.

آیا از داوری به فدراسیون فوتبال شکایت خواهید کرد؟، مدیرعامل ذوب آهن در واکنش به این پرسش گفت: باید بررسی کنیم، ولی شکایت مان به جای نمی رسد. ما از اول فصل فقط شکایت می کنیم. من نمی دانم کمیته داوران مسئولیتش چه چیزی است. نمی دانم چه اتفاقاتی در فوتبال می افتد. فقط ما نیستیم، خیلی از تیم ها از داوری ناراحت هستند. VAR هم نیست و هر کاری دل شان می خواهد می کنند. متأسفانه داور چهار نتیجه بازی را تغییر می دهد و پنالتی می گیرد. اینها بدعت های جدیدی است که در فوتبال ما گذاشته می شود و همچنان ادامه دارد.

فریدونی در پایان یادآور شد: من نمی دانم باید چه کار کنیم. هر کاری می شد انجام دادیم. به هفته های پایانی نزدیک می شویم و فشار عصبی زیاد می شود. متأسفانه این اتفاقات فشار را زیادتر هم می کند. امیدوارم در ادامه بازی ها نتایج لازم را بگیریم، البته اگر اجازه بدهند!

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 7 مرداد 1400 بروزرسانی: 7 مرداد 1400 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 1668

به "فریدونی: فدراسیون 15 نفر بفرستد جلال مرادی را کنترل کنند، ظاهراً برنامه ها از پیش تعیین شده بود!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فریدونی: فدراسیون 15 نفر بفرستد جلال مرادی را کنترل کنند، ظاهراً برنامه ها از پیش تعیین شده بود!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید