پرسپولیس خیلی راحت قید یک بازیکن را می زند ، جدایی سرخپوش گرانقیمت در پایان فصل!

به گزارش بازیکده، پریرا قرار بود جانشین لوکادیا شود و جای خالی این مهاجم گلزن را پر کند ولی اینطور نشد و او نتوانست خیلی به کار سرخ پوشان بیاید

پرسپولیس خیلی راحت قید یک بازیکن را می زند ، جدایی سرخپوش گرانقیمت در پایان فصل!

به گزرش خبرنگاران بعد از رفتن لوکادیا از ایران که شوک عجیبی به پرسپولیسی ها وارد کرد، یحیی گل محمدی تصمیم گرفت در چند بازی تیمش را بدون مهاجم تخصصی به میدان بفرستد. اقدامی که بد هم نشد و پرسپولیس با این فرمول پیروز شد در چند بازی به رجحان برسد. رفتن لوکادیا باعث شد تا پدیده ای مثل عمری شکوفا شود و به ترکیب اصلی پرسپولیس برسد و بدرخشد. با این حال کمبود مهاجم در ترکیب پرسپولیس باعث شد تا در جابجایی نیم فصل گل محمدی در پی جذب لئاندرو پریرا برود و این مهاجم بلندقامت برزیلی را از لیگ ژاپن به خدمت بگیرد.

پریرا در چند بازی به صورت فیکس برای پرسپولیس بازی کرد ولی درخششی نداشت. در سایر بازی ها هم یحیی از او به عنوان یک بازیکن نیمکت نشین استفاده کرد و در بازی با ملوان بالاخره پای این بازیکن به گلزنی باز شد و چند دقیقه بعد از ورودش به زمین توانست گلزنی کند. این مهاجم برزیلی درچند بازی گذشته تیمش هم به عنوان بازیکن جانشین به زمین رفت وفرصت های بسیار خوب گلزنی را خراب کرد تا تعیین شود گلزنی او در دیدار با ملوان یک اتفاق بود و این بازیکن مهاجمی نبود که پرسپولیسی ها انتظارش را داشتند.

پریرا قرار بود جانشین لوکادیا شود و جای خالی این مهاجم گلزن را پر کند ولی اینطور نشد و پریرا نتوانست خیلی به کار سرخ پوشان بیاید. این بازیکن برزیلی با قراردادی یک و نیم ساله راهی پرسپولیس شد و مبلغ قرارداد بالایی هم با دارد. پریرا همواره با لوکادیایی مقایسه می شد که تا همین چند هفته قبل بهترین گلزن پرسپولیس در لیگ بود و در بازی هایی که برای پرسپولیس به میدان رفت، فوق العاده کار کرد. با این وجود پریرا آن مهاجمی که پرسپولیسی ها انتظارش را داشتند نبود.

هرچند این بازیکن یک گل به ملوان زد و در بازی مقابل پیکان هم پیروز شد پنالتی بگیرد، ولی خیلی نتوانست به پرسپولیس کمک کند و در خیلی از بازی ها هم مورد انتقاد قرار گرفت. در مورد مبلغ قرارداد پریرا با پرسپولیس برای یک و نیم سال دو روایت وجود دارد. بعضی ها می گویند قرارداد او یک میلیون و سیصد هزار دلار است و بعضی ها از قرارداد یک میلیون و صد هزار دلاری این بازیکن با پرسپولیس صحبت می کنند. خیلی ها نگران این موضوع هستند که اگر باشگاه پرسپولیس بخواهد با پریرا قطع همکاری کند، باید کل مبلغ سال آینده را به این بازیکن بپردازد. پیگیری ها اما نشان می دهد چنین چیزی صحت ندارد و باشگاه پرسپولیس مسئله ای برای فسخ قرارداد با این بازیکن ندارد.

گویا در قرارداد پریرا با پرسپولیس برای سال بعد این موضوع قید شده که در صورت رضایت باشگاه پرسپولیس و سرمربی این تیم، قرارداد این مهاجم برزیلی خود به خود تمدید خواهد شد و برای سال دوم معتبر خواهد بود. درغیر این صورت پرسپولیسی ها می توانند با این بازیکن قطع همکاری کنند و نیازی هم به پرداخت غرامت نخواهد بود.

منبع: همشهری آنلاین
انتشار: 29 اردیبهشت 1402 بروزرسانی: 29 اردیبهشت 1402 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 2192

به "پرسپولیس خیلی راحت قید یک بازیکن را می زند ، جدایی سرخپوش گرانقیمت در پایان فصل!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "پرسپولیس خیلی راحت قید یک بازیکن را می زند ، جدایی سرخپوش گرانقیمت در پایان فصل!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید