قرعه کشی یارانه سایپا برگزار گردید

به گزارش بازیکده، به گزارش خبرنگاران، قرعه کشی دو طرح پیش فروش یک ساله و پیش فروش مشارکت در فراوری شش محصول سایپا شامل کوییک با گیربکس معمولی، کوییک.آر، کوییک.اس، شاهین.جی، ساینا.اس و سایپا 151 با حضور نهادهای نظارتی و مسئولان این گروه خودروسازی برگزار گردید.

قرعه کشی یارانه سایپا برگزار گردید

در طرح اخیر پیش فروش یک ساله سایپا 97 هزار و 488 نفر شرکت کردند که 96 هزار و 282 نفر واجد شرایط شناخته شدند.

ظرفیت محصولات عرضه شده گروه خودروسازی سایپا در این طرح فروش هفت هزار و 500 خودرو است و برای آنکه حقی از متقاضیان خرید خودرو ضایع نگردد، 15 هزار نفر هم به عنوان رزرو در نظر گرفته شده اند.

به نقل از روابط عمومی سایپا، در این طرح هزار دستگاه خودرو شاهین.جی عرضه می گردد. علاوه بر این هزار و 100 دستگاه کوییک با گیربکس معمولی، هزار و 100 دستگاه کوییک.آر، هزار دستگاه کوییک.اس، دو هزار و 700 دستگاه ساینا.اس و 600 دستگاه سایپا 151 عرضه می گردد.

بعلاوه در طرح پیش فروش مشارکت در فراوری سایپا 28 هزار و 287 نفر شرکت کردند که 27 هزار و 895 نفر واجد شرایط شناخته شده اند.

ظرفیت محصولات عرضه شده گروه خودروسازی سایپا در این طرح فروش سه هزار خودرو است و برای آنکه حقی از متقاضیان خرید خودرو ضایع نگردد، شش هزار نفر هم به عنوان رزرو در نظر گرفته شده اند.

در این طرح 500 دستگاه خودرو شاهین.جی عرضه می گردد. علاوه بر این 500 دستگاه کوییک با گیربکس معمولی، 250 دستگاه کوییک.آر، 500 کوییک.اس، هزار و 50 دستگاه ساینا.اس و 200 دستگاه سایپا 151 عرضه می گردد.

اسامی منتخب دو طرح پیش فروش یک ساله و مشارکت در فراوری سایپا پس از تائید نهایی به وسیله نهادهای نظارتی فردا در سایت رسمی این گروه خودروسازی منتشر خواهد شد و منتخبین از ساعت هشت روز دوشنبه به مدت 72 ساعت فرصت واریز وجه خواهند داشت.

گروه خودروسازی سایپا برای منتخبین دو طرح پیش فروش، پیامک ارسال می نماید اما برای اطمینان بیشتر ضرورت دارد که ثبت نام نمایندگان به سایت سایپا مراجعه نمایند.

منبع: تجارت نیوز
انتشار: 25 فروردین 1401 بروزرسانی: 25 فروردین 1401 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 1958

به "قرعه کشی یارانه سایپا برگزار گردید" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "قرعه کشی یارانه سایپا برگزار گردید"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید