ماجرای طلب پادوانی به کجا رسید؟

به گزارش بازیکده، باشگاه استقلال مدعی است به علت عدم تایید شماره حساب فیفا توسط پادوانی، مطالبات این بازیکن برزیلی پرداخت نشده است.

ماجرای طلب پادوانی به کجا رسید؟

به گزارش بازیکده، طلب 100 هزار دلاری لئوناردو پادوانی مدافع سابق تیم فوتبال استقلال این روزها به سوژه مهم رسانه ها تبدیل شده است.

باشگاه در تاریخ 14 اردیبهشت از طریق ایمیل از پادوانی خواست که شماره حساب خود را اعلام کند و پادو در تاریخ 20 اردیبهشت شماره حساب خود را گفت.

پس از بررسی های لازم و تایید حساب وی، باشگاه در تاریخ 30 اردیبهشت در مکاتبه با فیفا خواستار پرداخت مبلغ بدهی از محل درآمدهای این باشگاه از جام جهانی 2018 شد که این درخواست یک روز بعد مورد موافقت فیفا قرار گرفت.

باشگاه استقلال در تاریخ 11 خرداد گفت با رایزنی های متعددی که در یک ماه گذشته از سوی باشگاه با فیفا صورت گرفت، مبلغ مورد نظر از حساب فیفا آزاد شد تا بعد از طی تشریفات اداری و بانکی به حسابی که پادوانی به باشگاه استقلال اعلام کرده بود منتقل شود. بدین ترتیب انتظار می رود نهایتا طی 10 روز آینده مبلغ مورد نظر به حساب پادوانی واریز شده تا این بازیکن که از محبوبیت خاصی نزد هواداران استقلال برخوردار است ماه ها پس از مصدومیت مطالباتش را دریافت کند.

به تازگی لئوناردو پادوانی، صحبت هایی را در رسانه ها مطرح کرده مبنی بر این که باشگاه استقلال به او توجه ندارد و مدعی است که خبری از وصول مطالبات او نیست.

بر اساس مطلبی که رسانه رسمی استقلال از قول معاون بین الملل این باشگاه منتشر کرده است، قرار بود 100 هزار دلار به این بازیکن از محل مطالبات فیفا پرداخت شود. در این هنگام حکم فیفا پادوانی هم صادر شد که همان 100 هزار دلار را تایید می کرد. در ادامه وکیل پادوانی به باشگاه گفت که به این حکم اعتراض دارد و به همین دلیل مسئله را در CAS مطرح می کند.

طبق ادعای معاون بین الملل باشگاه استقلال به پادوانی گفته شده اگر مایل است، 100 هزار دلار را دریافت کند و در کنار آن، او و وکیلش مساله را در CAS هم دنبال کنند. بعد از این درخواست، بعد از یک هفته پادوانی شماره حسابش را به باشگاه گفت و گفت که اگر می خواهید پول را بدهید، ایرادی ندارد ولی ما به حکم فیفا اعتراض می کنیم. در ادامه باشگاه استقلال با فیفا مکاتباتی داشته و قرار شد پادوانی تاییدیه نهایی را بدهد تا جهت پرداخت پولش اقدام شود اما پادوانی به باشگاه استقلال گفت که نامه مربوط به فیفا را تایید نمی کند چون می خواهد در CAS موضوع را دنبال کند.

باشگاه استقلال بعد از اظهارات پادوانی به او گفت با توجه به شرایط و نشان دادن حسن نیت باشگاه، می خواهد این پول را الان به او پرداخت کند. با این حال او نامه مربوطه (تاییدیه شماره حساب به فیفا) را در نهایت تایید نکرد تا پرداخت به او تا به امروز صورت نگیرد.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 12 مرداد 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 973

به "ماجرای طلب پادوانی به کجا رسید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماجرای طلب پادوانی به کجا رسید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید