مالکان موتورسیکلت های رسوبی تنها تا خاتمه بهمن وقت دارند

به گزارش بازیکده، معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ گفت: بعد از سی ام بهمن موتورسیکلت های رسوبی بلاصاحب و رها شده محسوب می شوند.

مالکان موتورسیکلت های رسوبی تنها تا خاتمه بهمن وقت دارند

به گزارش گروه اجتماعی خبرنگاران، سرهنگ علی همه خانی گفت: مالکین تهرانی موتورسیکلت های رسوبی که هنوز برای ترخیص موتورسیکلت هایشان اقدامی نکرده اند تا فرصت باقی است جهت ترخیص موتورسیکلت خود به دفاتر پلیس +10 مراجعه نمایند.

وی افزود: مرحله دوم تمدید رو به اتمام است و مالکین تهرانی موتورسیکلت های توقیفی تنها یک ماه فرصت دارند تا با در دست داشتن حداقل مدارک جهت تحویل موتورسیکلت خود اقدام نمایند.

همه خانی ادامه داد: مرحله اول این طرح تا 17 بهمن بود، ولی تاریخ آن تا اواخر بهمن تمدید گشت و این فرصت بسیار مناسبی برای مالکین موتورسیکلت های توقیفی است که تا به امروز فرصت مراجعه و تحویل موتور خود را پیدا نکرده اند.

وی گفت: با تسهیلاتی که به دستور فرمانده ناجا برای ترخیص موتورسیکلت هایی که بین بازه زمانی سال های 90 تا 98 به پارکینگ ها منتقل شده اند، از جمله کاهش هزینه نگهداشت بر اساس مصوبه سال 94 هیأت وزیران و عدم دوبرابر شدن جریمه های آنان در مدت توقیف این مالکین و متصرفین (و نماینده قانونی) فرصت را غنیمت شمرده و هر چه سریع تر نسبت ترخیص با حضور در دفاتر پلیس + 10 شهر تهران و در دست داشتن مدارک اقدام نمایند.

معاون آموزش و فرهنگ ترافیک پلیس راهور تهران بزرگ بیان داشت: با توجه به اطلاع رسانی های گسترده و اجرا شده پلیس در این خصوص این مالکان و متصرفان تا تاریخ 30 بهمن فرصت اقدام و ترخیص موتورسیکلت خود را دارند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 1 اسفند 1399 بروزرسانی: 1 اسفند 1399 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 1378

به "مالکان موتورسیکلت های رسوبی تنها تا خاتمه بهمن وقت دارند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مالکان موتورسیکلت های رسوبی تنها تا خاتمه بهمن وقت دارند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید