ماموریت مهم علی علیپور در پرتغال

به گزارش بازیکده، شرایط پیش از این بازی اصلا برای تیم ماریتیمو خوب پیش نرفته است. فارنسی یکی از رقبای ماریتیمو در خانه تیم فریرا 2 بر صفر به فزونی رسید. همین نتیجه موجب شد تا فارنسی 25 امتیازی گردد و جای ماریتیمو را در رده شانزدهم جدول بگیرد و هم اکنون ماریتیمو با حضور در رده هفدهم جدول یکی از گزینه های سقوط بشمار می رود. در لیگ برتر پرتغال تیم های هجدهم و هفدهم مستقیم به دسته پایین تر سقوط می نمایند و تیم شانزدهم هم در مرحله پلی آف حاضر می گردد. البته این فرصت در 7 بازی باقی مانده به خصوص بازی امشب برای ماریتیمو مهیا است تا با نتیجه گیری خوب در برابر حریفان شرایط خود را در جدول رده بندی تغییر دهد.

ماموریت مهم علی علیپور در پرتغال

علی علیپور که در هفته بیست و ششم لیگ برتر پرتغال و در برابر فارنسی اولین گل فصل خود را به ثمر رساند امیدوار است اینبار در برابر ریوآوه برای تیمش گل سه امتیازی به ثمر برساند. تماشاگران تیم ماریتیمو در فضای مجازی به او روحیه داده اند و از او خواسته اند در هفته های باقی مانده با گل هایی که می زند تیمش را در جدول رده بندی لیگ برتر پرتغال نگه دارد. او هم چنین در مصاحبه ای که با سایت باشگاه داشته به این نکته اشاره نموده باور سقوط تیم به دسته پایین تر اصلاً غیرقابل تصور است و او و همه هم تیمی هایش به ماندن در جدول بازی ها امیدوار هستند و آنرا باور دارند.

جالب اینکه ریوآوه حریف امشب تیم ماریتیمو صلابت فصل گذشته را ندارد. با جدایی مهدی طارمی از این تیم ریوآوه به یک تیم معمولی تبدیل شده است. در حالی که ریوآوه فصل گذشته را با عنوان پنجمی به انتها برد هم اکنون تیم سیزدهم جدول به حساب می آید. با 29 امتیاز از 27 بازی. در صورتی که ماریتیمو برنده بازی امشب با ریوآوه گردد 27 امتیازی خواهد شد و دست کم از فارنسی جلو خواهد زد.

خبرورزشی

منبع: فرارو
انتشار: 1 خرداد 1400 بروزرسانی: 1 خرداد 1400 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 1556

به "ماموریت مهم علی علیپور در پرتغال" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ماموریت مهم علی علیپور در پرتغال"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید