معمار ورود کارگران خارجی به ژاپن برای نخست وزیری آماده می شود

به گزارش بازیکده، سخنگوی دولت ژاپن، به نظر خود را برای ورود به انتخابات و آغاز دوره بعد از شینزو آبه آماده می کند.

معمار ورود کارگران خارجی به ژاپن برای نخست وزیری آماده می شود

به گزارش گروه بین الملل بازیکده به نقل از یومیوری شیمبون، با نزدیک شدن به انتخابات ژاپن نام یوشیهیده سوگا، سخنگوی دولت ژاپن ناگهان به عنوان محتمل ترین نامزد بعد از انتها دوره نخست وزیری و ریاست حزب لیبرال دموکراتیک شینزو آبه بر سر زبان ها افتاده است.

سوگا در ماه می به آمریکا سفر خواهد کرد تا با مایک پنس، معاون دونالد ترامپ دیدار کند؛ دیداری که به گفته برخی تلاش برای جلب نظر مثبت آمریکا و پیروزی در انتخابات بعدی ریاست حزب لیبرال دموکرات است.

دبیرکل حزب لیبرال دموکرات از سوگا به عنوان نامزدی شایسته برای جانشینی شینزو آبه نام برده است. علاوه بر تعریف و تمجید مقامات از سوگا، وی فردی است که به دستاوردهای خوبی در زمینه سیاست داخلی دست یافته است. او فردی است که ایده ورود نیروهای کار خارجی، کاهش هزینه تلفن همراه و اخذ مالیات از توریست های خارجی را ارائه کرده است.

البته از نقاط ضعف سوگا می توان به عدم وابستگی او به یک حزب خاص اشاره کرد که این مسئله خطر عدم حمایت گسترده از او در داخل حزب لیبرال دموکرات را به همراه خواهد داشت. با اینحال بیش از 30 قانونگذار غیر مرتبط به حزب لیبرال دموکرات به نظر از او حمایت می کنند و در صورت جلب حمایت دستکم 50 کننده، ائتلاف سوگا شکل خواهد گرفت و او را به عنوان رقیبی خطرناک برای نامزدهای دیگر حزب لیبرال دموکرات معرفی خواهد کرد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 24 تیر 1398 بروزرسانی: 4 مهر 1399 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 142

به "معمار ورود کارگران خارجی به ژاپن برای نخست وزیری آماده می شود" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "معمار ورود کارگران خارجی به ژاپن برای نخست وزیری آماده می شود"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید