نخستین نشست شبکه زنان جریان ساز ایران برگزار می گردد

به گزارش بازیکده، اولین نشست شبکه زنان جریان ساز ایران (هینا) با هدف توسعه و جلب مشارکت های مردمی در حوزه زنان و خانواده و استفاده از ظرفیت نخبگان و دلسوزان این عرصه، برگزار می گردد.

نخستین نشست شبکه زنان جریان ساز ایران برگزار می گردد

به گزارش گروه فرهنگی خبرنگاران، لزوم شبکه سازی از نیروهای متعهد، متخصص و دغدغه مند در حوزه زنان و خانواده و کوشش برای ایجاد یک شبکه مردمی منسجم و مانا که بتواند با نگاه فراگیر و بدور از دسته بندی های سلیقه ای، مسائل واقعی این حوزه را شناسایی کند و با تمام توان در ایجاد بستر مناسب برای برطرف این زخم های کهنه بکوشد، هینا را بر آن داشت تا آستین همت بالا زند و دست کمک تمام دلسوزان را بفشارد.

شبکه زنان جریان ساز ایران، با توکل به خداوند متعال و استعانت از ائمه اطهار، در این نشست ضمن ارائه برنامه ها و کارگروه های خود در زمینه مردمی سازی فعالیت های حوزه زنان و خانواده، بر لزوم ایجاد یک جریان هدفمند و اثرگذار ، با رویکردی مردمی و تعاملی از طیف های گوناگون در چهارچوب جمهوری اسلامی، تأکید و کوشش خود را شروع می نماید.

در اولین نشست هینا علاوه بر معرفی برنامه ها و اهداف پیش رو، میهمانان مختلفی از فعالین عرصه زن و خانواده از تهران و شهرستان ها حضور دارند که از میان ایشان می توان به دکتر مریم اردبیلی، دکتر ولی مراد، دکتر فرهمندپور و ... اشاره نمود.

این نشست ساعت 15 تا 17 روز آدینه 14 آبان در سالن آمفی تأتر ارسباران واقع در خیابان ارسباران نبش کوچه دانش برگزار می گردد.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 26 آذر 1400 بروزرسانی: 26 آذر 1400 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 1835

به "نخستین نشست شبکه زنان جریان ساز ایران برگزار می گردد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نخستین نشست شبکه زنان جریان ساز ایران برگزار می گردد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید