هفته سوم لیگ اسکی آلپاین، صدرنشینی کیادربندسری و احمدی در روز نخست

به گزارش بازیکده، روز نخست از هفته سوم لیگ بین المللی اسکی آلپاین و انتخابی المپیک زمستانی 2022 با معرفی نفرات برتر انتها یافت.

هفته سوم لیگ اسکی آلپاین، صدرنشینی کیادربندسری و احمدی در روز نخست

به گزارش خبرنگاران و به نقل از روابط عمومی فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی، در ادامه رقابت های انتخابی المپیک زمستانی، هفته سوم مسابقات بین المللی اسکی آلپاین از امروز (یکشنبه 19دی) به میزبانی پیست بین المللی اسکی دربندسر شروع شد و تا روز چهارشنبه 22 همین ماه ادامه خواهد داشت.

در پایان نخستین روز مسابقات در رشته مارپیچ بزرگ و در بخش بانوان عاطفه احمدی قهرمان شد، صدف ساوه شمشکی و زیبا کلهر نیز به ترتیب به عناوین دوم و سوم رسیدند.

در بخش مردان نیز محمد کیادربندسری از شرکت تله کابین دربندسر به عنوان نخست و قهرمانی دست پیدا کرد، حسین ساوه شمشکی دوم شد و سید مرتضی جعفری در جایگاه سوم نهاده شد.

این رقابت ها که تا روز چهارشنبه 22 دی ادامه دارد، تحت نظر فدراسیون جهانی اسکی و فدراسیون اسکی و ورزش های زمستانی به وسیله شرکت تله کابین دربندسر و هیئت اسکی استان تهران در دو بخش بانوان و آقایان در حال پیگیری است.

بعلاوه دومین روز از رقابت های بین المللی اسکی صحرانوردی به میزبانی پیست اسکی شهید قطاسلو (نزاجا) در بخش 10 کیلومتر کلاسیک بانوان با قهرمانی سمانه بیرامی باهر به پایان رسید و سمانه کیاشمشکی و فرنوش کیاشمشکی به ترتیب دوم و سوم شدند. در بخش 15 کیلومتر آقایان و در ماده کلاسیک سید ستار صید به عنوان قهرمانی دست پیدا کرد، دانیال ساوه شمشکی دوم شد و سامان کیاشمشکی به عنوان سوم دست پیدا کرد.

رقابت های بین المللی اسکی صحرانوردی طی سه مرحله به ترتیب در تاریخ های 15 و 19 و 22 دی ماه در حال پیگیری است و امتیاز این مسابقات برای انتخاب ورزشکار برتر جهت اعزام به المپیک زمستانی 2022 محاسبه می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 5 فروردین 1401 بروزرسانی: 5 فروردین 1401 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 1947

به "هفته سوم لیگ اسکی آلپاین، صدرنشینی کیادربندسری و احمدی در روز نخست" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "هفته سوم لیگ اسکی آلپاین، صدرنشینی کیادربندسری و احمدی در روز نخست"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید