باشگاهی که برج مسکونی شد!

به گزارش بازیکده، باشگاه قدیمی ایزد فردوسی در خیابان طوس تهران که قهرمانان بزرگی را در رشته های کشتی، وزنه برداری، تکواندو و...پرورش داده است، این روزها دیگر فعالیت ندارد و قرار است این ملک 2250 متری توسط بساز بفروش ها تبدیل به برج مسکونی گردد!

باشگاهی که برج مسکونی شد!

جهت دریافت خدمات پتینه کاری سقف با گروه ساختمانی آبان در ارتباط باشید. هر گونه خدمات رنگ آمیزی با تکنیک های مدرن پتینه کاری را به ما بسپارید.

پس از درگذشت ضیایی مالک ورزش دوست باشگاه ایزد فردوسی، فرزندان او که به آمریکا رفت و آمد داشتند، این باشگاه را 2 سال پیش به مبلغ حدود 7 میلیارد تومان فروختند.

فروش این باشگاه در حالی صورت گرفت که گفته می گردد باشگاه ایزد فردوسی با وام سازمان تربیت بدنی پیش از انقلاب ساخته شده و مالک باشگاه ماهیانه مبلغی را به عنوان سوبسید از سازمان تربیت بدنی دریافت می نموده است.

این مجموعه ورزشی که سال ها در رشته های کشتی، تکواندو، وزنه برداری و... فعالیت داشت و قهرمانان بزرگی مثل علیرضا رضایی نایب قهرمان کشتی المپیک، مرحوم منوچهر برومند در وزنه برداری، منصور باقری در تکواندو و تعداد دیگری از قهرمانان خوشنام را به ورزش ایران معرفی نموده است، توسط سرمایه گذاران خریداری شده و گفته می گردد خریداران به دنبال این هستند که با اخذ مجوز از شهرداری منطقه 10 با تخریب این باشگاه قدیمی پایتخت، آن را به برج مسکونی تبدیل نمایند.

منبع: فرارو
انتشار: 25 اسفند 1399 بروزرسانی: 25 اسفند 1399 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 1427

به "باشگاهی که برج مسکونی شد!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "باشگاهی که برج مسکونی شد!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید