بیمه دانا 64 هزار بازنشسته صندوق فولاد را بیمه کرد

به گزارش بازیکده، شرکت بیمه دانا بازنشستگان موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی فولاد را تحت پوشش خدمات درمانی و بیمه ای خود قرار داد.

بیمه دانا 64 هزار بازنشسته صندوق فولاد را بیمه کرد

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران ، در جلسه هم اندیشی مدیران ستادی و روسای شعب این شرکت با مدیران و مسوولان کانون های استانی صندوق حمایت و بازنشستگی کارکنان فولاد که در تالار اجتماعات ساختمان سعدی برگزار گردید، قرارداد همکاری های بیمه ای بین طرفین امضا و رد و بدل شد.

طبق این قرارداد، بیش از 64هزار نفر از بازنشستگان این صندوق تحت پوشش بیمه های درمان، و عمر و حادثه گروهی بیمه دانا قرار گرفتند.

در این مراسم که به منظور ایجاد هماهنگی بیشتر برای اجرایی شدن قرارداد همکاری برگزار گردید، عباس عمران پور معاون بازاریابی و توسعه شبکه فروش بیمه دانا، نور علی نوری مدیر بیمه های درمان و یداله عبدالمالکی مدیر بیمه های عمر و حوادث گروهی بیمه دانا و دکتر رحیم پور معاون فنی و عملیاتی بیمه ای موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی فولاد و خانم شجاعی مدیر امور سلامت، درمان و رفاه اجتماعی صندوق حضور داشتند.

در این نشست مسوولان موسسه صندوق حمایت و بازنشستگی فولاد با مرور تاریخچه بیمه دانا و ارائه خدمات مطلوب این شرکت به بیمه گذاران، به ویژه در حوزه بیمه درمان، خواهان ارائه خدمات مناسب به بازنشستگان شدند.

در این نشست بعلاوه رحیم پور با اشاره به اینکه بازنشستگان فولاد به علت ماهیت شغل خود دوران دشواری را به لحاظ سلامت سپری می نمایند، ابراز امیدواری کرد که همکاری بیمه دانا با این صندوق منشا اثرات مطلوب برای بازنشستگان باشد.

عباس عمران پور معاون بازاریابی و توسعه شبکه فروش بیمه دانا هم در این جلسه، خدمت به بازنشستگان را موجب خرسندی این شرکت دانست و بر ارائه خدمات مطلوب بیمه ای به این عزیزان تاکید نمود.

در ادامه این همایش تعدادی از مسوولان کانون استانی موسسه صندوق فولاد، نقطه نظرات و دغدغه ها و بعلاوه انتظارات خود را در جهت خدمات بیمه دانا مطرح و ابراز امیدواری کردند با نهایی شدن این قرارداد، برترین نوع خدمت رسانی به بیمه شدگان این صندوق ارائه گردد.

بعلاوه هریک از روسای شعب بیمه دانا در این جلسه با اشاره به تجربیات این شرکت در ارائه خدمات درمانی، آمادگی خود را برای ارائه برترین نوع خدمت رسانی به بازنشستگان این صندوق در سطح استان ها اعلام کردند.

لازم به ذکر است: در قرارداد منعقد شده مورد اشاره، شعب تهران، اصفهان، سمنان، اهواز،رشت، ساری، گنبد، گرگان، یزد ،کرمان و شاهرود به اعضای این موسسه خدمات درمانی و بیمه ای ارائه می نمایند.

در ادامه این همایش نوری مدیر بیمه های درمان ضمن تشریح خدمات و سوابق بیمه دانا به اسم اولین شرکت بیمه تخصصی با نیروی انسانی توانمند دراجرای قراردادهای بزرگی مثل بازنشستگی کشوری، آموزش و پرورش،کارکنان صنعت آب و برق و بازنشستگان و شاغلین ذوب آهن وگستردگی مراکز درمانی در سطح کشور، ابراز امیدواری کرد که با تعامل و همکاری فیمابین بتوانیم برترین خدمات را به بازنشستگان معزز صندوق ارائه نماییم.

لازم به ذکر است: قرارداد ارائه خدمات درمانی به بیمه شدگان این موسسه، با برگزاری مناقصه به شرکت بیمه دانا واگذار شد.

->

منبع: خبرگزاری آریا
انتشار: 25 تیر 1400 بروزرسانی: 25 تیر 1400 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 1644

به "بیمه دانا 64 هزار بازنشسته صندوق فولاد را بیمه کرد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بیمه دانا 64 هزار بازنشسته صندوق فولاد را بیمه کرد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید