تماس های اسکایپ 50 نفره می گردد! ، امکان دریافت اختیاری اطلاعیه ها

به گزارش بازیکده، مایکروسافت اعلام نموده که طرحی آزمایشی را شروع نموده که بر اساس آن ظرفیت تماس های اسکایپ 50 نفری می گردد.این طرح امکان برگزاری تماس های ویدئویی بزرگ را فراهم می نماید.

تماس های اسکایپ 50 نفره می گردد! ، امکان دریافت اختیاری اطلاعیه ها

به گزارش سرویس آی تی و فناوری انتخاب، مایکروسافت در حال آزمودن سرویسی تازه است که بر اساس آن می تواند تا 50 تماس اسکایپ را همزمان اجرا کند.

بر اساس گزارش های اولیه، مایکروسافت نسخه تازهی از اسکایپ را برای برنامه Insider Preview این هفته (55.41.76.55) منتشر کرد که حداکثر تعداد اعای تماس را از 25 به 50 نفر افزایش می دهد و نوتفیکیشن های عمومی این مکالمات را نیز در همه سیستم عامل ها منتشر می نماید.

با توجه به اطلاعات این به روز رسانی: هنگامی که شما آغاز به تماس در این گروه های بزرگ می کنید، به جای زنگ زدن به همه اعضای دلخواهتان برای ارسال تماس می توانید افرادی را که نمی خواهید داخل تماس باشند تعیین کنید. با این به روزرسانی شما خواهید دید که تماس صوتی و تماس های ویدیویی در گروه های بزرگ فعال هستند.

اگر تصور می کنید که تماس 50 نفری چندان مهم و کاربردی نیست، احتمال هیچوقت در یک شرکت بزرگ کار نکرده اید. در بسیاری از شرکت های چند ملیتی و بزرگ، برقراری تماس 50 نفری یک ایده آل مهم و دست نیافتنی است. اکنون مایکروسافت برای نرم افزار و خدمات ویدئو کنفرانس خود این امکان را به دست آورده و می تواند کنفرانسی بزرگ برپا کند.

منبع: انتخاب
انتشار: 7 دی 1401 بروزرسانی: 7 دی 1401 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 2129

به "تماس های اسکایپ 50 نفره می گردد! ، امکان دریافت اختیاری اطلاعیه ها" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "تماس های اسکایپ 50 نفره می گردد! ، امکان دریافت اختیاری اطلاعیه ها"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید