همایشها و نمایشگاه ها

جاذبه های گردشگری هوشی مین، بزرگترین شهر ویتنام

شهر هوشی مین (Ho Chi Minh) به لحاظ جمعیت، عظیم ترین شهر ویتنام به حساب می آید. این شهر ابتدا با نام سایگون (Saigon) شناخته می شد و بعدها به افتخار رهبر کمونیست آن یعنی هوشی مین تغییر نام پیدا کرد که کمونیستی انقلابی، نخست وزیر و رئیس جمهور ویتنام شمالی بود. در ادامه...

3 آذر 1399

هشدار اف. بی. آی: آمریکا در آستانه جنگ داخلی است

همزمان با افزایش هشدار ها نسبت به خطر وقوع جنگ داخلی در آمریکا، رئیس پلیس فدرال این کشور نیز نسبت به خشونت های مسلحانه پیش از انتخابات ریاست جمهوی آمریکا ابراز نگرانی کرد.

8 آبان 1399

نگاهی به گنجینه های موزه هنرهای معاصر تهران

آثار گنجینه موزه هنرهای معاصر تهران در زمره مجموعه های کم نظیر دنیای است؛ مجموعه ای که شامل آثار ایرانی و خارجی هنر نوین است و بعضی از آثار این گنجینه از مهمترین و البته گران ترین آثار هنری دنیا به شمار می فرایند.

23 مهر 1399

شریعتی نیاسر: کنکور حذف و اختیار پذیرش دانشجویان به دانشگاه ها داده گردد

معاون سابق آموزشی وزارت علوم گفت: شیوع کرونا بهانه خوبی است که کنکور را حذف نموده و اختیار پذیرش دانشجویان را به دانشگاه ها بدهیم.

13 مهر 1399

توسعه مخاطب اولویت اصلی انتشارات سوره مهر است

به گزارش خبرنگاران محمدمهدی دادمان، رئیس حوزه هنری در بازدید از انتشارات سوره مهر گفت: پیشگام بودن انتشارات سوره مهر در عرصه نشر باید در خدمت توسعه مخاطب و شکستن فضای راکدی باشد که این تلقی را ایجاد می نماید که نمی گردد در عرصه فرهنگی انقلاب اسلامی کار...

11 مهر 1399

خبرنگاران مشاغل خانگی در آذربایجان شرقی هشت میلیارد تومان اعتبار می گیرند

تبریز- خبرنگاران - سرپرست اداره کل تعاون، کار و رفاه آذربایجان شرقی از ابلاغ هشت میلیارد تومان اعتبار در حوزه مشاغل خانگی به این استان اطلاع داد و گفت: اعتبار ابلاغی متناسب با فعالیت و عملکرد استان در این حوزه نیست.

2 مهر 1399

چین برنامه انتقامی علیه آمریکا را اعلام نمود

ایرنا نوشت: چین روز چهارشنبه خاطرنشان کرد در یک اقدام تلافی جویانه در واکنش به محدودیت های ایالات متحده برای بعضی مقامات چینی، برای شهروندان آمریکایی که رفتار غیرقانونی نسبت به تبت انجام داده اند محدودیت های ویزا اعمال می نماید.

17 شهریور 1399

نمایش آثار تاریخی زنجان در نمایشگاه آلمان

مدیرکل میراثفرهنگی، گردشگری و صنایعدستی زنجان گفت: نمایشگاهی از آثار تاریخی معدن چهره آباد در اواخر مهر در آلمان برگزار می گردد.

29 مرداد 1399

ظریف در کنفرانس خبری با لاوروف آژانس را تهدید کرد

وزیر امور خارجه جمهوری اسلامی ایران تاکید نمود: اجازه نخواهیم داد آژانس بین المللی انرژی اتمی ابزاری برای نابود کردن برجام توسط آمریکا گردد.

25 مرداد 1399

خبرنگاران در قبال انقراض گونه ها و تخریب طبیعت مسوول باشیم

تهران - خبرنگاران - زمین مامن گونه های بی شماری از گیاهان و جانورانی است که در خشکی و دریاها زندگی می نمایند اما بخش زیادی از آنها به علت دخالت های انسان در زیستگاهشان در معرض انقراض قرار گرفته اند در حالیکه جهان بدون تنوع زیستی جای خوبی برای زندگی کردن...

21 مرداد 1399

خبرنگاران امید مردم به خانه دار شدن با اقدام ملی مسکن

بیرجند - خبرنگاران - تدبیر دولت دوازدهم برای افزایش فراوری و عرضه مسکن و پاسخ به احتیاج جامعه با اجرای طرح اقدام ملی مسکن علاوه بر آثار مالی، امید مردم خراسان جنوبی برای خانه دار شدن را افزایش داده است.

15 مرداد 1399

شوک موشکی ترامپ به بن سلمان!

روزنامه وال استریت ژورنال اطلاع داد ایالات متحده چهار سامانه پدافند موشکی پاتریوت را از عربستان خارج می نماید. همچنین ده ها نظامی نیز از این کشور بیرون می فرایند؛ زیرا اعلام شده که دیگر خطر مستقیمی علیه منافع استراتژیک آمریکا در منطقه وجود ندارد.

15 تیر 1399

استرالیا: مدرکی دال بر ساخته شدن ویروس کرونا در آزمایشگاه ووهان وجود ندارد

نخست وزیر استرالیا بیان کرد این کشور مدرکی برای پشتیبانی از این نظریه که ویروس کووید-19 در آزمایشگاهی در ووهان چین ساخته شد، در اختیار ندارد.

8 تیر 1399

امتحانات دروس نظری دانشگاه صنعتی شریف به صورت مجازی برگزار می شود

رئیس دانشگاه صنعتی شریف گفت:امتحانات دروس نظری به صورت مجازی برگزار خواهد شد و دروس عملی نیزکه در قالب کارگاهی و آزمایشگاهی هستند درقالب ویدئو کنفرانسی و حضوری برگزار می شود.

21 خرداد 1399

طراحی و بازسازی واحد اداری

آیا ساختمانی که ساخته می گردد، از نهایت پتانسیل و ارزش ملک بهره برده؟

15 خرداد 1399

گزارش تصویری نوزدهمین جشنواره سینمایی تلوزیونی حافظ

نوزدهمین جشنواره سینمایی-تلویزیون حافظ برگزار گردید و آژانس هواپیمایی خبرنگاران این افتخار را داشت که جز یکی از اسپانسرهای این رویداد باشد.

7 خرداد 1399

اختصاص 52 بیمارستان نیروهای مسلح برای درمان بیماران مبتلا به کرونا

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: از مجموع 58 بیمارستان نیروهای مسلح، 52 بیمارستان به پذیرش، بستری و معالجه بیماران مبتلا به کرونا اختصاص داده شده است.

21 اردیبهشت 1399

رایزنی نویسنده یک رمان با مخاطبانش در فضای مجازی

به گزارش خبرنگاران، رضا استادی که سال جاری رمان بدون تو غیر ممکن بود نوشته وی پس از شش سال توقیف، در دولت یازدهم مجوز انتشار دریافت نموده حدود یک ماهی است که در یکی از شبکه اجتماعی صفحه ای با نام رمان بدون تو غیرممکن بود راه اندازی نموده و دیالوگ های کتاب...

17 اردیبهشت 1399

قطر در راه نمایشگاه کتاب تهران، کتاب تهمینه میلانی حاشیه ساز شد

خبرنگاران ـ گروه فرهنگ: مرور خبرهای کتاب این هفته را با توجه به این نکته شروع می کنیم که حجم بیشتر این خبرها، مربوط به رویدادهای شهرستانی و اتفاقاتی خبری است که قرار است در آینده نزدیک در استان های مختلف کشور انجام شوند. به این ترتیب، ابتدا به آنالیز اخبار...

16 اردیبهشت 1399

بهترین جاذبه های گردشگری کبک؛ کانادا

کبک یکی از بزرگترین ایالت های کانادا محسوب می گردد که حدود یک ششم از مساحت این کشور را در بر گرفته است و دارای مناظر متنوع از شهرهای تاریخی تا توندراهای متروکه شمالگان می باشد. این منطقه از شمال به مدار قطب شمال و از جنوب به مرز ورمونت و نیویورک و از غرب...

15 اردیبهشت 1399
تعداد: (75)