همایشها و نمایشگاه ها

استرالیا: مدرکی دال بر ساخته شدن ویروس کرونا در آزمایشگاه ووهان وجود ندارد

نخست وزیر استرالیا بیان کرد این کشور مدرکی برای پشتیبانی از این نظریه که ویروس کووید-19 در آزمایشگاهی در ووهان چین ساخته شد، در اختیار ندارد.

8 تیر 1399

امتحانات دروس نظری دانشگاه صنعتی شریف به صورت مجازی برگزار می شود

رئیس دانشگاه صنعتی شریف گفت:امتحانات دروس نظری به صورت مجازی برگزار خواهد شد و دروس عملی نیزکه در قالب کارگاهی و آزمایشگاهی هستند درقالب ویدئو کنفرانسی و حضوری برگزار می شود.

21 خرداد 1399

طراحی و بازسازی واحد اداری

آیا ساختمانی که ساخته می گردد، از نهایت پتانسیل و ارزش ملک بهره برده؟

15 خرداد 1399

گزارش تصویری نوزدهمین جشنواره سینمایی تلوزیونی حافظ

نوزدهمین جشنواره سینمایی-تلویزیون حافظ برگزار گردید و آژانس هواپیمایی خبرنگاران این افتخار را داشت که جز یکی از اسپانسرهای این رویداد باشد.

7 خرداد 1399

اختصاص 52 بیمارستان نیروهای مسلح برای درمان بیماران مبتلا به کرونا

رئیس ستاد کل نیروهای مسلح گفت: از مجموع 58 بیمارستان نیروهای مسلح، 52 بیمارستان به پذیرش، بستری و معالجه بیماران مبتلا به کرونا اختصاص داده شده است.

21 اردیبهشت 1399

رایزنی نویسنده یک رمان با مخاطبانش در فضای مجازی

به گزارش خبرنگاران، رضا استادی که سال جاری رمان بدون تو غیر ممکن بود نوشته وی پس از شش سال توقیف، در دولت یازدهم مجوز انتشار دریافت نموده حدود یک ماهی است که در یکی از شبکه اجتماعی صفحه ای با نام رمان بدون تو غیرممکن بود راه اندازی نموده و دیالوگ های کتاب...

17 اردیبهشت 1399

قطر در راه نمایشگاه کتاب تهران، کتاب تهمینه میلانی حاشیه ساز شد

خبرنگاران ـ گروه فرهنگ: مرور خبرهای کتاب این هفته را با توجه به این نکته شروع می کنیم که حجم بیشتر این خبرها، مربوط به رویدادهای شهرستانی و اتفاقاتی خبری است که قرار است در آینده نزدیک در استان های مختلف کشور انجام شوند. به این ترتیب، ابتدا به آنالیز اخبار...

16 اردیبهشت 1399

بهترین جاذبه های گردشگری کبک؛ کانادا

کبک یکی از بزرگترین ایالت های کانادا محسوب می گردد که حدود یک ششم از مساحت این کشور را در بر گرفته است و دارای مناظر متنوع از شهرهای تاریخی تا توندراهای متروکه شمالگان می باشد. این منطقه از شمال به مدار قطب شمال و از جنوب به مرز ورمونت و نیویورک و از غرب...

15 اردیبهشت 1399

نخست وزیر سابق قطر: ایجاد شبکه غذایی در شورای همکاری یک شوخی تلخ است

نخست وزیر پیشین قطر، پیشنهاد ایجاد شبکه غذایی ایمن میان کشورهای عضو شورای همکاری خلیج فارس را یک شوخی تلخ توصیف کرد.

10 اردیبهشت 1399

ناتو: اجرای توافقنامه قطر تنها راه چاره صلح آمیز در افغانستان است

دبیرکل سازمان ناتو تاکید نمود که توافقنامه قطر تنها راه برای حل صلح آمیز بحران افغانستان بنابراین طالبان آن را اجرایی کند.

8 اردیبهشت 1399

مشارکت مردم؛ رکن اصلی مدیریت بیماری کرونا

خبرنگاران/خراسان جنوبی استاندار خراسان جنوبی، مهم ترین دغدغه استان را عبور از دوران سخت کرونایی برشمرد و مشارکت مردم در این زمینه را بسیار مؤثر خواند.

8 اردیبهشت 1399

پارک ها و باغ های بی نظیر مادرید آرامش خیال در شلوغی شهر

پارک ها و باغ های مادرید آرامش خیال در شلوغی شهردر این مقاله از وب سایت مجله گردشگری خبرنگاران درباره پارک ها و باغ های مادرید ، سخن خواهیم گفت.

4 اردیبهشت 1399

حذف صنایع دستی از سبد خرید؟

تولیدکنندگان صنایع دستی حاضر در نمایشگاه امسال تهران با اتفاقی غافلگیرکننده از سمت بازدیدکنندگان روبه رو شدند. مراجعه هایی که امسال از سمت خانواده ها به غرفه های عرضه دست سازهای هنری در نمایشگاه صنایع دستی صورت گرفت بدون آنکه به خرید محصولات هنری،...

14 فروردین 1399

گزارش نشست خبری جشن تصویر سال

در نشست خبری جشن تصویر سال، سیف الله صمدیان ـ دبیر این جشنواره ـ توصیحاتی را درباره تغییرات این جشن و همچنین بخش ها و برنامه های جدیدی که پیش رو دارند، ارائه داد.

14 فروردین 1399

حال پژوهشگاه میراث فرهنگی هنوز خوب نشده است

سید محمدبهشتی با تأکید بر ضرورت کوشش پژوهشگاه در جلوگیری از تبدیل شدن موضوع پیوست میراث فرهنگی به سرنوشت پیوست فرهنگی اعلام کرد: باید ابعاد، وجوه و مراتب آن را آشکار و تدوین کرد و در اختیار افرادی قرار داد که قرار است این جهت قانونی را هموار نمایند. ...

5 فروردین 1399

پنجاه و ششمین کنفرانس امنیتی مونیخ با سخنرانی رئیس جمهور آلمان

پنجاه و ششمین کنفرانس امنیتی مونیخ در حالی از امروز شروع به کار خواهد نمود که رئیس این کنفرانس مهم، شرایط جهانی را بسیار جدی، بحرانی و خطرناک دانسته و از شکست غرب سخن می گوید.

27 اسفند 1398

پیروزی رپتورز در خانه میامی، شکستی دیگر در کارنامه لیکرز

تورنتو رپتورز با فزونی مقابل میامی هیت به صدر جدول رده بندی کنفراس شرق مسابقات NBA نزدیک شد.

25 اسفند 1398

تصاویر محصول جدید خودروساز آلمانی

خودروساز آلمانی در حالی از کانسپت کامپکت سدان در نمایشگاه اتومبیل چین رونمایی نموده که توجهات بسیاری را به خود جلب نموده است.

24 اسفند 1398

79 اثر تاریخی و گردشگری شهرستان گالیکش ثبت ملی شد

رئیس اداره میراث فرهنگی، گردشگری و صنایع دستی شهرستان گالیکش گفت: تا به امروز 79 اثر تاریخی و گردشگری شهرستان گالیکش ثبت ملی شده و 9 اثر دیگر نیز در حال نقشه برداری است.

5 اسفند 1398

لمپارد: نمی توانید با مالکیت 70 درصدی، کاری انجام ندهید!، انتظار یک نمایش خاص را دارم

فرانک لمپارد از تیمش انتظار یک نمایش خاص در دربی لندن را دارد.

29 بهمن 1398
تعداد: (63)