جواب زشت سحر قریشی به مخالفانش!

به گزارش بازیکده، خبرنگاران:سحر قریشی ادعا می نماید که مردمی که او را دوست ندارند و از او خوششان نمی آید هم او را فالو می نمایند.

جواب زشت سحر قریشی به مخالفانش!

سحر قریشی بازیگر ایرانی است . سحر قریشی در اینستاگرام با حواشی زیادی رو به رو شده است . سحر قریشی می گوید اینطور نیست که همه فالوورهایم دوست دار من باشند در ایران برعکس جهان هرکی که باهام حال نمیکنه هم منو فالو می کنه.این اعتراف صادقانه از سوی سحر قریشی است که می داند نمی گردد به فالوورهای مجازی دل بست و اندازه محبوبیت دانست. سحر قریشی می گوید که معمولا اندازه محبوبیت خودم را با تعداد لایک هایی که پست هایم دارد می سنجم و کامنت ها را هم بیشتر اوقات برای حمله افراد ناشناس می بندم.

آیا سحر قریشی فرزند دارد ؟

درباره فرزند داشتن سحر قریشی شایعات زیادی منتشر شده است. سحر قریشی می گوید مردم شایعات زیادی درباره من درست می نمایند مثلا می گویند تا به حال چهار بار شوهر نموده و یا می گویند بچه دارد و شایعاتی از این دست که برای من دیگر عادی شده است. البته سحر قریشی قبلا یکبار ازدواج نموده که منجر به طلاق شده و بعد از آن ازدواج رسمی دیگری نداشته است. فقط رابطه جنجالی او با مهدی طارمی بوده که باعث حاشیه های بسیار زیادی شده است. جالب است بدانید که سحر قریشی بر خلاف بیشتر هنرمندانی که از حسن روحانی حمایت کردند با اینکه فالوورهای بسیار زیادی داشت از هیچ سیاست مداری حمایت نکرد و خودش هم می گوید منکه از سیاست چیزی نمی دانم نمی خواهم مردم را به رای دادن به شخصی تشویق کنم ! در میان هنرمندانی که از روحانی حمایت نموده بودند جهان مدنی و فریبا نادری اعلام کردند که از حمایت خود پشیمان نیستند !

منبع: برخط نیوز

منبع: رکنا
انتشار: 15 دی 1400 بروزرسانی: 15 دی 1400 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 1858

به "جواب زشت سحر قریشی به مخالفانش!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جواب زشت سحر قریشی به مخالفانش!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید