طرح مدیران فولاد برای بازگرداندن پیشکسوتان به این تیم

به گزارش بازیکده، مدیران فولاد خوزستان چند پیشکسوت این باشگاه را به این تیم بازگرداندند.

طرح مدیران فولاد برای بازگرداندن پیشکسوتان به این تیم

به گزارش بازیکده، سعید آذری پس از روی کار آمدن و انتصاب به عنوان مدیرعامل باشگاه فولاد خوزستان اقداماتی از جمله بازسازی زمین های چمن، ایجاد درآمدزایی جدید و تقویت و آماده سازی تیم های بزرگسالان را در این باشگاه به اجرا در آورده است. همچنین آذری به همراه جواد نکونام طرح دیگری را پیش گرفته اند که طبق آن، پیشکسوتان باشگاه را روی کار بیاورند و از تجربیات آن ها برای تقویت تیم های پایه و بزرگسالان باشگاه بهره مند شود.

از همین رو تا به امروز لفته حمیدی و رحیم حلفی در تیم های پایه، حسین کعبی به عنوان مربی و محمد علوی به عنوان سرپرست تیم بزرگسالان فولاد خوزستان منصوب شده اند. طرحی که می تواند قدمی رو به جلو برای پیشرفت باشگاه فولاد خوزستان باشد و از تفکر و پتانسیل پیشکسوتان این باشگاه در جهت تقویت آکادمی، رده های سنی و تیم بزرگسالان استفاده شود.

لفته حمیدی مهاجم سابق فولاد خوزستان درباره حضور دوباره در باشگاه به عنوان مربی تیم زیر 17 سال فولاد اظهار کرد: خوشحالم که به خانه خودم بازگشتم. از زمان حضور آقای آذری و آقای نکونام راه مناسبی برای حضور دوباره پیشکسوتان در باشگاه فولاد ایجاد شده است. ما پس از چند سال به خانه خود بازگشتیم و قطعا باشگاه فولادخوزستان با حضور آقای آذری راه خوبی برای پیشرفت و درخشش دوباره در فوتبال ایران و آسیا را پیدا کرده است. مدرک مربی گری B آسیا را گرفته ام و منتظر آغاز کلاس های دوره A آسیا هستم.

او ادامه داد: باشگاه فولادخوزستان از گذشته در بازیکن سازی و داشتن آکادمی فعال در فوتبال ایران زبانزد بوده، اکنون بازیکنان زیادی در آکادمی و تیم های پایه باشگاه هستند که قطعا آینده درخشانی را در فوتبال ایران خواهند داشت، تلاش باشگاه و مربیان آکادمی این است تا بتواند در امر بازیکن سازی به مانند گذشته در ایران پیشتاز باشد.

همچنین محمد علوی، سرپرست تیم فوتبال فولادخوزستان در این خصوص گفت: خوشبختانه پس از حضور آقای نکونام و همچنین آمدن آقای آذری، راه بازگشتن پیشکسوتان به باشگاه هموار شده است. به جز من حسین کعبی، لفته حمیدی و رحیم حلفی از بازیکنان سابق فولاد هستند که در این مدت به باشگاه آمده اند تا در قسمت های مختلف مشغول فعالیت شوند. فکر می کنم سنت خوبی است چرا که همان گونه که فولاد در بازیکن سازی زبانزد است می تواند در ساخت مربی نیز بدرخشد.

به گزارش بازیکده، فولاد خوزستان با پوست اندازی و تغییرات در مدیریت و در بین اعضای این باشگاه به دنبال آغاز فصل جدیدی ست تا افتخارات سابق خود را تکرار کند و انتظارات هواداران پر تب و تاب و خون گرم خوزستانی را برآورده کند.

در انتها این نکته را هم باید اضافه کرد که باشگاه فولاد خوزستان پیشکسوتان قدیمی تری هم دارد که سنگ بنای این باشگاه را گذاشتند و هنوز نامی از آن ها در باشگاه دیده نمی شود. انتظار پیشکسوتان قدیمی فولاد خوزستان استفاده از تمام ظرفیت های این استان است.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 9 تیر 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 941

به "طرح مدیران فولاد برای بازگرداندن پیشکسوتان به این تیم" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "طرح مدیران فولاد برای بازگرداندن پیشکسوتان به این تیم"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید