محمدخانی: پول ویلموتس را رئیس پیشین فدراسیون پرداخت کند!، اساسنامه را به سود خودشان تنظیم کردند

به گزارش بازیکده، ناصر محمدخانی پیشکسوت فوتبال ایران و پرسپولیس پیشنهاد کرد، رئیس پیشین فدراسیون فوتبال غرامت مربوط به قرارداد مارک ویلموتس را پرداخت کند.

محمدخانی: پول ویلموتس را رئیس پیشین فدراسیون پرداخت کند!، اساسنامه را به سود خودشان تنظیم کردند

ناصر محمدخانی در گفت وگو با خبرنگار ورزشی خبرنگاران، درباره محکومیت شش میلیون یورویی فدراسیون فوتبال ایران در پرونده شکایت مارک ویلموتس سرمربی بلژیکی پیشین تیم ملی، گفت: شش میلیون یورو؟! چه خبر است؟! این پول را بروند از علی کفاشیان و مهدی تاج بگیرند. اینها همان کسانی هستند که دل شان برای فوتبال ایران نسوخت، اگر دل شان می سوخت، این مدلی قرارداد نمی بستند.

وی اضافه کرد: آقایان اساسنامه فدراسیون فوتبال را طوری تنظیم کردند و ترجمه آن را اشتباه به فیفا فرستادند تا به سود خودشان باشد. چند سال کفاشیان رئیس فدراسیون بود، تاج نایب رئیس و چند سال هم تاج رئیس فدراسیون شد و کفاشیان نایب رئیس. حتماً امروز هم می خواهند پول غرامت ویلموتس را از جیب ملت بدهند. به جای اینکه ویلموتس را به ایران بکشانند، در کشور ثالث با او قرارداد بستند. این مربی هم وکلای قوی دارد و از این شرایط استفاده کرد. طرف چند ماه سرمربی ایران نبود، اما یک میلیون یورو برای همین مدت پول گرفت و امروز می شنویم که پول کامل سه سال قراردادش باید پرداخت گردد.

پیشکسوت فوتبال ایران با انتقاد از نحوه بستن قرارداد با مربیان خارجی توضیح داد: چرا کسی در بخش بین الملل و حقوقی فدراسیون فوتبال به قراردادها وارد نیست؟ اصلاً چه کسی مسئول بستن قرارداد با ویلموتس بوده است؟ کسانی که قرارداد را بسته اند، باید پاسخگو باشند. آقای تاج! چطور با این مربی قرارداد بسته ای که باید شش میلیون غرامت بدهیم؟ به نظرم، باید این پول را از تاج بگیرند، چون سال هاست در فدراسیون فوتبال یا نایب رئیس بوده یا رئیس فدراسیون و استفاده اش را نموده است! بهتر است تاج پول ویلموتس را بدهد و از جیب ملت ایران ندهند.

محمدخانی در ادامه گفت وگوی خود با خبرنگاران درباره برگزاری دربی نیمه نهایی جام حذفی فوتبال گفت: زمان ما سالی دو بار با استقلال بازی می کردیم که برای هر بازی 120 هزار نفر به استادیوم می آمدند و روی دکل های برق هم تماشاگر دیده می شد. الان سالی دو سه بار بازی می نمایند و بار روانی برداشته می گردد. زمان ما شرایط وحشتناک بود و طرفداران درخواست می کردند قهرمانی نمی خواهیم، اما به استقلال نبازید. امیدوارم بازی خوبی گردد و تماشاگران لذت ببرند. من به خاطر اینکه هم بازیکن و هم مربی پرسپولیس بودم، دوست دارم این تیم برنده دربی باشد.

وی در خاتمه اظهار داشت: شرایط پرسپولیس و استقلال برای دربی خوب است. پرسپولیس قهرمان لیگ برتر شده و استقلال نیز در دو سه بازی اخیر خود خوب نتیجه گرفته است. استقلال پس از چند سال قهرمانی می خواهد و پرسپولیس نیز میخواهد ثابت کند تیم برتر بوده است. دوست ندارم کُری بخوانم و اعتقاد دارم هر تیمی از موقعیت هایش استفاده کند، برنده می گردد.

منبع: خبرگزاری تسنیم
انتشار: 18 مهر 1399 بروزرسانی: 18 مهر 1399 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 1114

به "محمدخانی: پول ویلموتس را رئیس پیشین فدراسیون پرداخت کند!، اساسنامه را به سود خودشان تنظیم کردند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "محمدخانی: پول ویلموتس را رئیس پیشین فدراسیون پرداخت کند!، اساسنامه را به سود خودشان تنظیم کردند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید