نشست مسئولان کمیته ملی المپیک با فدراسیون های کبدی و ووشو برگزار گشت

به گزارش بازیکده، در ادامه نشست های آماده سازی تیم های ملی اعزامی به بازی های آسیایی 2018 اندونزی، این جلسات صبح امروز با حضور مسئولان کمیته ملی المپیک و فدراسیونهای ووشو و کبدی برگزار شد.

نشست مسئولان کمیته ملی المپیک با فدراسیون های کبدی و ووشو برگزار گشت

به گزارش خبرنگاران و به نقل از سایت کمیته ملی المپیک، این نشست ها به طور مجزا و با حضور کیومرث هاشمی رئیس کمیته ملی المپیک، شاهرخ شهنازی دبیر کل، اصغر رحیمی رئیس مرکز نظارت بر تیم های ملی، علی رغبتی نماینده وزارت ورزش و جوانان، نماینده حراست کمیته و خانم اسلامیان مدیر روابط بین الملل کمیته برگزار شد.

رئیس کمیته ملی المپیک ضمن اشاره به برگزاری نشست های قبل گفت: بدون تردید یکی از اهداف مهم ورزش کشور در سال آینده حضور قدرتمندانه در بازی های آسیایی اندونزی و همچنین المپیک نوجوانان است و امید می رود با برگزاری چنین نشست هایی ضمن اجرای مصوبات ستاد،هماهنگی های لازم جهت آماده سازی هر چه بیشتر تیم ها و اعزام به این بازیها صورت پذیرد.

سپس شاهرخ شهنازی دبیر کل کمیته و اصغر رحیمی رئیس مرکز نظارت بر تیمهای ملی نیز نقطه نظرات خود را در این باره ارائه کرده و خانم اسلامیان هم توضیحاتی در خصوص محل برگزاری رقابت ها و آخرین قوانین و تغییرات اجرا شده از سوی میزبان ارائه کرد.

در ادامه مهدی علی نژاد رئیس فدراسیون ووشو و حسین اوجاقی سرمربی تیم ملی ووشو گزارشی در خصوص موفقیت های تیم ملی ووشو در ماه های اخیر داده و عنوان داشتند ووشو همچون ادوار گذشته با قدرت کامل در بازیهای آسیایی اندونزی حضور خواهد یافت که البته برای نیل به این هدف نیازمند حمایت بیشتر مسئولین است.

بعد از این نشست جلسه مسئولان کمیته ملی المپیک با مسئولان فدراسیون کبدی با حضور محمد رضا مقصود لو رئیس فدراسیون کبدی، نایب رئیس آقایان و بانوان، کادر فنی تیم های ملی مردان و زنان برگزار شد که رئیس فدراسیون کبدی ضمن ارائه توضیحاتی در خصوص موفقیت های این رشته در ادوار گذشته بازیهای آسیایی و همچنین رقابت های جهانی گفت: تیم ملی کبدی در دو بخش مردان و زنان با قدرت کامل به مصاف رقبای آسیایی خود خواهد رفت و با توجه به رشد این رشته در میان کشورهای دیگر قاره، امیدوارم در این دوره از بازی ها حمایت های بیشتری از کبدی صورت پذیرد.

منبع: تسنیم
انتشار: 30 آذر 1398 بروزرسانی: 30 آذر 1398 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 481

به "نشست مسئولان کمیته ملی المپیک با فدراسیون های کبدی و ووشو برگزار گشت" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "نشست مسئولان کمیته ملی المپیک با فدراسیون های کبدی و ووشو برگزار گشت"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید