10 نقطه دنیا که برای رفتن به آن ها به شما پول یا خانه می دهند!

مهاجرت به بعضی مناطق نه تنها نیازمند هزینه ای نیست بلکه برای شما درآمد نیز به همراه خواهد داشت.

10 نقطه دنیا که برای رفتن به آن ها به شما پول یا خانه می دهند!

به گزارش خبرنگاران به نقل از فاکس بیزینس، با توجه به روند کاهش رشد جمعیت در بسیاری از مناطق دنیا و کمبود نیروی کار، شماری از این مناطق تصمیم گرفته اند که به منظور ترغیب بیشتر مهاجران و جذب آن ها، بورسیه هایی نظیر پول نقد یا زمین مسکونی در اختیار آن ها قرار دهند. در ادامه با 10 منطقه مشهور در دنیا آشنا می گردد که چنین سیاستی را در پیش گرفته اند:

1-آلاسکا- آمریکا

این ایالت که شمالی ترین ایالت آمریکا محسوب می گردد یک یاری هزینه مادام العمر نظیر یارانه دارد که به افرادی که اثبات نمایند که قصد اقامت دائم در آن را دارند اعطا می نماید.

2-تولسا- آمریکا

این شهر که در ایالت اوکلاهاما قرار گرفته است به کسانی که به آن مهاجرت می نمایند 10هزار دلار پول نقد می پردازد. علاوه بر آن این افراد به مدت سه ماه از تخفیفات محلی برخرودار خواهند بود.

3-چاتانوگا- آمریکا

این منطقه در ایالت تنسی آمریکا 1250 دلار یاری بلاعوض هزینه اثاث کشی به ساکنان جدید پرداخت و وامی به ارزش 10هزار دلار در اختیار آن ها قرار می دهد.

4-همیلتون- آمریکا

این شهر به کسانی که تازه از دانشگاه فارغ التحصیل شده اند و قصد سکونت در آن را دارند 10هزار دلار پول می دهد و در صورتی که فرد اثبات کنداستعداد خاصی دارد ماهانه 300 دلار یاری هزینه دریافت می نماید.

5-ساسکا چوان- کانادا

این استان کانادایی که به دلیل شرایط جوی خاصی خود با کمبود نیروی کار ماهر روبرو شده است وامی تا سقف 15هزار دلار در اختیار دانشجویانی قرار می دهد که قصد ماندن در آن را دارند.

6-لینکلن- آمریکا

این شهر در ایالت کانزاس خانه ای به مساحت 12هزار فوت مربع تا 35هزار فوت مربع در اختیار تازه واردین قرار می دهد.

7-شیلی

این کشور از سال 2010 به منظور جذب کارآفرینان برتر دنیا به ویژه در زمینه تکنولوژی برنامه استارت آپ ایجاد و یاری هزینه ای تا سقف 80هزار دلار در اختیار تازه واردین قرار می دهد.

8-آلبینین- سوئیس

این روستا که در حال حاضر 240 نفر جمعیت دارد به هر فرد بالغ که مایل به زندگی در آن باشد 25هزار دلار و به هر کودک که مایل به زندگی در آن باشد 10هزار دلار می پردازد. تازه واردین باید کمتر از 45 سال سن داشته و متعهد شوند دست کم 10 سال در این روستا زندگی نمایند. هم چنین باید حداقل 205هزار دلار سرمایه داشته باشند.

9-بالتی مور- آمریکا

این شهر تا 5000 دلار اعتبار در اختیار تازه واردان قرار می دهد.

10-کاندلا- ایتالیا

کسانی که در این شهر ایتالیایی توانایی اجاره خانه و یافتن شغلی با حداقل درآمد 8425 دلار در سال را داشته باشند می توانند از یاری هزینه 910 تا 2775 دلاری محلی بهره مند شوند.

منبع: خبرگزاری ایسنا
انتشار: 22 آبان 1398 بروزرسانی: 22 آبان 1398 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 397

به "10 نقطه دنیا که برای رفتن به آن ها به شما پول یا خانه می دهند!" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "10 نقطه دنیا که برای رفتن به آن ها به شما پول یا خانه می دهند!"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید