شروع ثبت نام طرح مسکن ملی از چهار شنبه

به گزارش بازیکده، سرپرست دفتر اقتصاد مسکن وزارت راه و شهرسازی گفت: ثبت نام متقاضیان طرح اقدام ملی در مرحله اول در پنج استان همدان، یزد، چهارمحال وبختیاری، خوزستان و کرمانشاه از ساعت 10 صبح روز چهارشنبه 13 آذر شروع و تا ساعت 24، شانزدهم آذرماه انتها می پذیرد.

شروع ثبت نام طرح مسکن ملی از چهار شنبه

پروانه اصلانی سرپرست دفتر اقتصاد مسکن اظهار داشت که ثبت نام متقاضیان طرح اقدام ملی مسکن در مرحله اول در پنج استانِ همدان، یزد، چهارمحال وبختیاری، خوزستان و کرمانشاه از ساعت 10 صبح چهارشنبه 13 آذر شروع و تا ساعت 24 روز شنبه 16 آذرماه به خاتمه می رسد.

سرپرست دفتر اقتصاد مسکن در نامه ای به حق شناس معاون مسکن شهری بنیاد مسکن انقلاب اسلامی نوشت: با توجه به فراهم شدن شرایط لازم جهت ثبت نام متقاضیان طرح اقدام ملی، اقدام متقتضی برای ثبت نام متقاضیان طرح مذکور در پنج استانِ همدان، یزد، چهارمحال و بختیاری، خوزستان و کرمانشاه، بر اساس ظرفیت های اعلامی توسط ادارات کل راه و شهرسازی به تفکیک شهرهای اعلام شده از ساعت 10 صبح روز چهارشنبه مورخ 13 آذر 98 تا ساعت 24 روز شنبه مورخ 16 آذر 98 در سامانه مذکور صورت پذیرد. بر این اساس، نسبت به اعلام موضوع در سامانه به توضیح زیر دستور اقدام متقضی صادر گردد.

همچنین در اعلامی که از سوی دفتر اقتصاد مسکن اجرا شده انجام ثبت نام به اطلاع مدیران کل راه و شهرسازی پنج استان رسیده است.

لازم به ذکر است، متقاضیان طرح اقدام ملی می توانند جهت ثبت نام به نشانی tem.mrud.ir مراجعه نمایند.

منبع خبر: اقتصاد آنلاین

منبع: ساختمانچی
انتشار: 28 دی 1398 بروزرسانی: 28 دی 1398 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 539

به "شروع ثبت نام طرح مسکن ملی از چهار شنبه" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "شروع ثبت نام طرح مسکن ملی از چهار شنبه"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید