بهبودی 61 بیمار مبتلا به کرونا در استان بوشهر

به گزارش بازیکده، دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر از بهبودی 61 نفر بیمار مبتلا به کرونا در استان بوشهر اطلاع داد و گفت: یک نفر به لیست مبتلایان ویروس کرونا در بوشهر افزوده شد.

بهبودی 61 بیمار مبتلا به کرونا در استان بوشهر

به گزارش گروه استان های حبرگزاری بازیکده به نقل از وبدای بوشهر، سعید کشمیری در مصاحبه با خبرنگار وبدا در بوشهر اظهار کرد: تعداد بیماران مبتلا به کرونا در استان بوشهر تا روز آدینه 8 فروردین 72 نفر است.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر با بیان اینکه یک نفر به مبتلایان ویروس کرونا در بوشهر افزوده شد، گفت: متأسفانه یک بیمار آقای 93 ساله ساکن شهرستان دشتستان که جواب نمونه آزمایش کرونا ویروس وی مثبت اعلام شد فوت نموده و تا به امروز نیز برای صدور مجوز دفن وی منتظر جواب نمونه آزمایش بوده ایم.

رئیس دانشگاه علوم پزشکی بوشهر بابیان اینکه تا امروز 40 نفر با علائم حاد تنفسی در بیمارستان های استان بستری هستند، اعلام نمود: از مجموع بیماران مبتلا به کرونا در بیمارستان های استان (72 نفر) تا به امروز 61 نفر از بازیکدهن با حال عمومی خوب ترخیص شده و در قرنطینه خانگی هستند و پنج نفر دیگر نیز در بیمارستان در حال سپری کردن دوره درمانی خود قرار دارند.

کشمیری خطاب به مردم اعلام کرد: برای بیرون آمدن از خانه دلایل مهمی مانند خرید ضروری و یا مراجعه به پزشک داشته باشید در غیر این صورت مهم ترین اقدام هر شهروندی در این روزها در خانه ماندن است.

وی اظهار کرد: نگران این موضوع هستم که با بی مسئولیتی تعدادی از افراد که مبادرت به سفر و رفت وآمدهای غیرضروری می نمایند تمام کوشش های یک ماهه همکارانم در بهداشت و درمان، مردم شریف استان و سایر ارگان ها که شبانه روز در حال کوشش برای کنترل و پیشگیری ویروس کرونا هستند از بین برود.

دبیر ستاد مبارزه با کرونا در استان بوشهر با اشاره به اینکه مهم ترین یاری مردم به حوزه سلامت در خانه ماندن و رعایت نکات بهداشتی است اعلام نمود: هم وطنان با مراجعه به سامانه salamat.gov.ir در طرح غربالگری الکترونیکی تشخیص کرونا شرکت نمایند.

انتهای پیغام/4117/

منبع: خبرگزاری دانشگاه آزاد آنا
انتشار: 25 اردیبهشت 1399 بروزرسانی: 25 اردیبهشت 1399 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 846

به "بهبودی 61 بیمار مبتلا به کرونا در استان بوشهر" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "بهبودی 61 بیمار مبتلا به کرونا در استان بوشهر"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید