جدیدترین پذیرش PNP انتاریو با دعوت از 703 متقاضی برگزار شد

به گزارش بازیکده، استان انتاریوی کانادا در تاریخ 26 آگوست برای 703 متقاضی اکسپرس انتری دارای سابقه کار در مشاغلی مشخص دعوتنامه صادر کرده است. متقاضیان اکسپرس انتری می بایست در سیستم جامع رتبه بندی یا CRS امتیازی بین 466 تا 475 می داشتند. اگر با موفقیت از طرف استان انتاریو انتخاب شوند نیز 600 امتیاز اضافی در CRS دریافت می کنند و بدین ترتیب در دور بعدی اکسپرس انتری حتما برای آنها دعوتنامه صادر خواهد شد. این در مورد هر متقاضی برنامه مهاجرت استانی صدق می کند.

جدیدترین پذیرش PNP انتاریو با دعوت از 703 متقاضی برگزار شد

برنامه مهاجرت استانی انتاریو از متقاضیانی دعوت کرده تا تقاضای خود را برای انتخاب شدن از طرف انتاریو ارائه کنند که در یکی از مشاغل زیر سابقه کار داشته اند:

  • مدیران مالی NOC 0111
  • مدیران روابط عمومی، تبلیغات و بازاریابی NOC 0124
  • مدیران فروش NOC 0601
  • حسابرسان مالی و حسابداران NOC 1111
  • سایر ماموران مالی NOC 1114
  • مشاغل حرفه ای در مشاوره مدیریت کسب و کار NOC 1122
  • پرستاران رسمی و پرستاران رسمی بخش روانپزشکی NOC 3012
  • دستیاران پرستاران، دستیاران پزشکان و مامایان NOC 3124
  • متخصصین تغذیه NOC 3132

متقاضیان برای اینکه بتوانند از طرف انتاریو انتخاب شوند باید از طریق راستا مهاجرتی اولویت های سرمایه انسانی درخواست دهند و حداقل یک سال در یکی از مشاغل فوق سابقه کار داشته باشند. سابقه کار باید ظرف پنج سال اخیر قبل از تاریخ ارائه درخواست کسب شده باشد. سابقه کار می تواند خارج از کانادا و یا داخل کانادا کسب شود اما باید کار مداوم بوده باشد بدین معنی که طی دوره یک ساله هیچ توقفی در کار نبوده باشد و یک سال مداوم در آن کار فعالیت داشته باشند. البته کار کردن برای کارفرمایان مختلف طی این دوره یک ساله قابل قبول است و لازم نیست متقاضی کل یک سال برای یک شرکت و یا یک کارفرما کار کرده باشد.

شغلی که متقاضی را واجد شرایط دریافت دعوتنامه از طرف انتاریو کرده باید همان شغلی باشد که در پروفایل اکسپرس انتری ثبت کرده است. گفتنی است سیستم که در سال 2015 از آن رونمایی شد، سیستمی برای مهاجرت به کانادا است که در سه دسته کارگر ماهر فدرال، مشاغل دارای مهارت و تجربه کانادایی از سراسر جهان بر پایه امتیازات و معیارها مهاجر جذب می کند. کاندیدها بر اساس امتیازی که در سیستم جامع رتبه بندی دارند دسته بندی می شوند؛ این سیستم به کاندیدها بر اساس تسلط بر زبان انگلیسی یا زبان فرانسوی (دو زبان رسمی کانادا)، سن، تحصیلات و سابقه کار امتیازدهی می کند. برای کاندیدهایی که بالاترین امتیاز را داشته باشند به تناوب برگزاری پذیرش ها یک ITA (یک دعوتنامه برای تقاضا جهت اقامت دائم) صادر می شود.

سهمیه انتاریو برای سال سال جاری میلادی 7600 نفر است. این تعداد شامل 250 نیروی کار موقت در مشاغلی که سطح مهارتی میانه دارند و یا سطح مهارت شغلشان در دسته بندی ملی مشاغل یا NOC برابر با C است می شود. در سال 2019 بیش از نیمی از مجموع 7391 متقاضی که از طرف برنامه مهاجرت استانی دعوت شدند را متقاضیان اکسپرس انتری تشکیل داده است.

منبع: ویزا موندیال
انتشار: 8 دی 1400 بروزرسانی: 8 دی 1400 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 1849

به "جدیدترین پذیرش PNP انتاریو با دعوت از 703 متقاضی برگزار شد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "جدیدترین پذیرش PNP انتاریو با دعوت از 703 متقاضی برگزار شد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید