حالا وقت لاغر شدن است

به گزارش بازیکده، اواخر بهار است، اوجگیری کرونا رو به افول بوده، کلاس های اینترنتی تعطیل یا رو به تعطیلی است و هزار دلیل دیگر وجود دارد که همین امروز خوب است و برای لاغر شدن دست به کار شوید.

حالا وقت لاغر شدن است

کافی است همین امروز با جستجویی از اطرافیان یا در اینترنت یک مشاور با سابقه و مورد اطمینان پیدا کنید و در مدت سه چهار ماه، رژیم اصولی با از دست دادن چربی های اضافه، بدن خود را از نو بسازید.

ولی برای یافتن مشاور خوب نکات زیر را در نظر بگیرید:

شانس موفقیت شما با رژیم های نرم افزاری بسیار پایین است. افراد زیادی ممکن است با این رژیم ها خود را لاغر کنند ولی افرادی که نتیجه می گیرند نسبت به افرادی که در این نرم افزارها ثبت نام می کنند بسیار ناچیز است.

اگر احساس می کنید کسی هستید که با راهنمایی مستقیم و پیگیری و شاید کمی اجبار باید تکالیف تان را انجام دهید، حتما باید مشاوره حضوری داشته باشید.

چه مشاوره حضوری باشد و چه اینترنتی، مطلقا پکیج را انتخاب نکرده و پول را یکجا پرداخت نکنید. حتی اگر تخفیف کلی داشته باشد. این کار هم در نظام تعرفه نظام پزشکی غیرقانونی، غیراخلاقی و به نوعی سوء استفاده است.

ممکن است برخی مشاوران از برخی مکمل های مجاز داروخانه ای برای تسریع کاهش وزن استفاده کنند. ولی اگر احساس کردید رژیم در حاشیه قرار گرفته و اصل بر مصرف مکمل شده از ادامه آن خودداری کنید.

اگر رژیم آنلاین اینترنتی است، مطمئن شوید مشاور شما حتما مطب دارد و در آن مطب به صورت حضوری مراجعه کننده می پذیرد، زیرا متاسفانه هیچ نظارتی بر مشاوران اینترنتی نیست و هر کسی می تواند هر ادعایی بکند و شما منحرف شوید. البته طبق قوانین فقط کسانی مجاز به ارائه رژیم غذایی هستند که دارای شماره نظام پزشکی با پسوند ت و دارای دفتر کار ثابت باشند.

در مراجعه حضوری و رژیم آنلاین مطمئن شوید با خود مشاور ملاقات می کنید.

مهرداد رحیم زاده - مشاور تغذیه و رژیم درمانی / روزنامه خبرنگاران

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 2 تیر 1400 بروزرسانی: 2 تیر 1400 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 1602

به "حالا وقت لاغر شدن است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "حالا وقت لاغر شدن است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید