در زمستان رادیو به زندگی سلام کن

به گزارش بازیکده، برنامه های منتخب حوزه اجتماعی فصل زمستان 98 معاونت صدا در رادیو اعلام شد.

در زمستان رادیو به زندگی سلام کن

به گزارش خبرنگاران از روابط عمومی معاونت صدا، مجله رادیوییپارک شهر جنگ ترکیبی صبحگاهی است که با هدف اطلاع رسانی بر مبنای دقت، صحت و اعتمادسازی با مخاطب تهیه و فراوری می گردد. بحث های اجتماعی، مالی، فرهنگی، سیاسی و ورزشی در آیتم های مختلف مانند: تابلوی صوتی، گزارش های مختلف ، گفت و گو با مسئولان، وزراء، نمایندگان مجلس، معاونان وزراء و معاونان رئیس جمهور دربارۀ مسائل و مسائل موردنظر مخاطبان از موضوعات مهم این برنامه اند.

این برنامه زنده با موضوع اطلاع رسانی شنبه تا پنج شنبه ساعت 6:30 صبح با تهیه کنندگی محمد بخشایش، گویندگی محمد حسین امیدی و کارشناس مجریان سید حسین حسینی ،حسین هاشمی، امید دیدگاه، پریسا هاشمی، آلبرت کوچوئی، مسعود میر، محمد رضا علی پور پخش می گردد.

مجله رادیویی صحنه و پشت صحنه برنامه ای است که با چهره های شناخته شده در حوزه های مختلف به مصاحبه می نشیند. گروهی از افراد مشهور که وقتی از کانون توجه رسانه ملی خارج می شوند، گاهی به حوزه خبری رسانه هایی تبدیل می شوند که با ارزش های جامعه همسو نیستند؛ این برنامه درصدد گگرددن فضایی برای این افراد مشهور است تا پیوندشان با جامعه قطع نگردد و بتوانند به بیان دغدغه های خود بپردازند.

این برنامه با موضوع فرهنگی، اجتماعی شنبه تا چهارشنبه ساعت 21به تهیه کنندگی امیرحسین ثقفی و گویندگی مصطفی امامی مرند به طور زنده از رادیو تهران پخش می گردد.

رویکرد اصلی مجله رادیویی خانه ما نهاد خانواده و آسیب های آن ، سبک زندگی و جمعیت در نظر گرفته شده است و موضوعات آن چالش های خانوادگی در حوزه های اجتماعی ، روان شناسی ، تربیتی ، اخلاقی ، حقوقی با حضور بازیگران در قالب یک خانواده و مشارکت کارشناسان به منظور مددکاری و مداخله در بحران و نظر خواهی مخاطبان به وسیله تلفن و پیامک است.

این برنامه خانواده محور شنبه تا چهارشنبه ساعت 15 به تهیه کنندگی انسیه سمیع پور، گویندگی آرمان غفاریان و متین محمدی پخش می گردد.

مستمع برنامه های رادیو تهران روی موج fmردیف 94 مگاهرتز باشید.

مجله رادیویی جوان ایرانی سلام به ارائه اخبار و اطلاعات روز بر مبنای شعار سال (رونق فراوری) ، آموزش شهروندی، بهداشت و سلامت جامعه و پاسداشت زبان فارسی به منظور افزایش آگاهی مخاطب ، حفظ مخاطب موجود و جذب مخاطبان می پردازد. این برنامه دارای بخش های مختلف خبر در حوزهای مالی ، اجتماعی، فرهنگی و اخبار هواشناسی در فضایی شاد همراه با پخش موسیقی های متنوع است.

این برنامه شنبه تا چهارشنبه ساعت 6:40 به طور زنده به تهیه کنندگی زهرا یساقی گویندگی فاطمه صداقتی و پیمان طالبی پخش می گردد.

برنامه مصاحبه محور یک پرونده یک روایت به آسیب های اجتماعی جامعه و خانواده ها می پردازد.

مصاحبه با متهمین،آنالیز زوایای مختلف وقوع جرم از دیدگاه کارشناسان، روانشناسان و جامعه شناسان و ارایه راه کارها و شیوه های مناسب در جهت کاهش جرم و آسیب های اجتماعی در میان خانواده ها از بخش های دیگر این برنامه می باشد.

این برنامه پنج شنبه ها ساعت 23 به تهیه کنندگی مجتبی حسنی و کارشناس مجری صادق علیخانی پخش می گردد.

مستمع برنامه های رادیو جوان روی موج fmردیف 88 مگاهرتز باشید.

مجله رادیویی سلام زندگی با پخش بخش های متنوع سعی دارد سبک زندگی ایرانی اسلامی را در خانواده ها با حضور کارشناسان متخصص ترویج دهد.بخش های این برنامه شامل ،خونه زندگی، امنیت در خانواده، بفرمایید سلامتی، منهای 12، مثبت 50 و پرونده فرهنگی و به وقت جوانی است. .همچنین در این برنامه سعی می گردد موضوعات به روز که دغدغه خانواده هاست در قالب بخش ها و مباحث کارشناسی مطرح گردد.

این برنامه با موضوع سبک زندگی ایرانی - اسلامی ،سه شنبه تا پنج شنبه ساعت :9:30به تهیه کنندگی اعظم ایرانی، گویندگی محمد جواد محمدی و محبوبه شیرعلی از رادیو معارف پخش می گردد.

مستمع برنامه های رادیومعارف روی موج fmردیف 96 مگاهرتز باشید.

در مجله رادیویی استودیو هشتمخاطب با فراوری تک گویی (مونولوگ) ها در فراوری برنامه مشارکت می نماید این تک گویی ها در کنار تک گویی بزرگان عرصه نمایش قرار می گیرد تا فضای آموزشی نیز فراهم گردد . مرور اخبار فرهنگی هنری مصاحبه با هنرمندان ، پیگیری نمایش های در حال انجام از بخش های مهم این برنامه است.

این برنامه تفریحی - سرگرمی شنبه تا چهارشنبه ساعت 18به تهیه کنندگی ساجد قدوسیان و گویندگی معصومه روحبخش می گردد.

منبع: جام جم آنلاین
انتشار: 17 فروردین 1399 بروزرسانی: 6 مهر 1399 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 738

به "در زمستان رادیو به زندگی سلام کن" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "در زمستان رادیو به زندگی سلام کن"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید