روابط عمومی پل ارتباطی چند جانبه بین بدنه دانشگاه، رسانه و جامعه است

به گزارش بازیکده، رئیس دانشگاه پیام نور گفت: روابط عمومی، پل ارتباطی رسمی در دانشگاه پیام نور با بدنه دانشگاه و رسانه ها است و همین مسئله موجب تبیین جایگاه دانشگاه به نام یک شخصیت واقعی حقوقی شده است.

روابط عمومی پل ارتباطی چند جانبه بین بدنه دانشگاه، رسانه و جامعه است

به گزارش گروه دانشگاه خبرنگاران، محمدرضا زمانی رئیس دانشگاه پیام نور امروز 27 اردیبهشت ماه در جلسه گرامیداشت روز ارتباطات و روابط عمومی که در سازمان مرکزی دانشگاه پیام نور به صورت ویدئوکنفرانس برگزار گشت؛ افزود: امروزه روابط عمومی ها به جایگاه حقیقی خود دست یافته و با خارج شدن از پوسته سنتی و استفاده از روش های نوین ارتباطی نقش بسیار مهمی در سازمان ها و نهاد ها ایفا می کنند.

وی افزود: دانشگاه پیام نور به مدد نیرو های توانمند خود در ادارات روابط عمومی این دانشگاه در سراسر کشور، با یک سیاستگذاری متمرکز و تنوع افکار و سلیقه ها، به درستی توانست جایگاه این دانشگاه را در بین مردم تبیین کند.

وی با نام اینکه مدیران روابط عمومی در تعامل مثبت و جوابگوی مسائل دانشجویان هستند، تاکید کرد: محتوا هایی که در طول یکسال گذشته و در ایام شیوع بیماری کرونا برای اطلاع رسانی به دانشجویان از طریق روابط عمومی تولید شد و از طریق ابزار های نوین به دست دانشجویان رسید، توانست ضمن اطلاع رسانی به موقع، نمایشی از واقعیت های درون دانشگاه را به بهترین شکل در معرض دید دانشجویان قرار دهد.

محمدرضا زمانی تاکید کرد: روابط عمومی، تنها پل ارتباطی رسمی در دانشگاه پیام نور با بدنه دانشگاه و رسانه ها است و همین مسئله موجب انسجام فعالیت ها و همچنین تبیین جایگاه دانشگاه به نام یک شخصیت واقعی حقوقی شده است.

وی با نام اینکه ارتقای اعتبار و جایگاه روابط عمومی ها ضرورتی انکارناپذیر است؛ گفت: حفظ استقلال روابط عمومی مهم ترین مسئله ای است که باید مورد توجه قرار گیرد و حضور مدیران روابط عمومی دوشادوش مدیران در نشست ها و همچنین در تمامی مسائل مربوط به دانشگاه کمک می کند که افکار و سیاست های دانشگاه به شکل مطلوب و مستقیم اطلاع رسانی شود.

رئیس دانشگاه پیام نور ضمن تقدیر از فعالیت های موثر روابط عمومی دانشگاه پیام نور در سراسر کشور که مسئولیت حساس و سنگینی را بر دوش دارند؛ افزود: نقش روابط عمومی در اعتلای سازمانی بسیار موثر بوده و دانشگاه پیام نور خود را موظف می داند در جهت تقویت هر چه بیشتر ادارات روابط عمومی اهتمام ورزد و با بررسی مسائل و مسائل آنها، راه حل های موثر را برای پیشبرد بهتر و اطلاع رسانی دقیق تر فعالیت های دانشگاه ارائه کند.

منبع: خبرگزاری دانشجو
انتشار: 4 مرداد 1400 بروزرسانی: 4 مرداد 1400 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 1663

به "روابط عمومی پل ارتباطی چند جانبه بین بدنه دانشگاه، رسانه و جامعه است" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "روابط عمومی پل ارتباطی چند جانبه بین بدنه دانشگاه، رسانه و جامعه است"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید