فرماندار نیویورک استعفا نمی دهد

به گزارش بازیکده، فرماندار نیویورک با وجود افزوده شدن به قطر پرونده اتهام آزار جنسی علیه خود باز هم می گوید که برنامه ای برای استعفا ندارد.

فرماندار نیویورک استعفا نمی دهد

به نقل از خبرگزاری اسپوتنیک، اندرو کومو، فرماندار نیویورک بار دیگر روز یکشنبه تاکید کرد که با وجود این حقیقت که دو زن دیگر وی را به آزار جنسی متهم کرده اند، قصدی برای کناره گیری از سمتش ندارد.

روزنامه نیویورک تایمز گزارش داد که با این دو زن، تعداد افرادی که کومو را به آزار جنسی متهم کرده اند، به پنج تن افزایش یافته است.

کومو همچنان انجام رفتار نامناسب را رد می کند و تاکید دارد که قصدی برای کناره گیری ندارد اما از تمامی کسانی که رفتار او را تهاجمی و آزار جنسی تفسیر کرده و پنداشتند، عذرخواهی کرد.

وی گفت: من به هیچ وجه استعفا نمی دهم. بگذارید تحقیقات دادستان کل انجام شود. اجازه دهید یافته ها تکمیل شود و بعد درباره آنها نتیجه گیری کنیم. من از کارم دست نمی کشم. در این سه هفته باید به بودجه رسیدگی کنیم. کارهای زیادی داریم که باید انجام شود و همه اینها برای ایالت نیویورک است.

فرماندار نیویورک همچنین اضافه کرد: این درباره من و اتهامات مربوط به من نیست. این کاری است که دادستان کل باید انجام دهد. این مربوط به انجام مشاغل مردم در نیویورک است و به اعتقاد من این شش ماه آینده راستا آینده ایالت نیویورک را تعیین می کند.

اظهارات کومو پس از آن مطرح شد که دو کارمند سابق دیگر در فرمانداری نیویورک به نام های آنا لیس و کارن هینتون وی را به تماس فیزیکی ناخواسته و انجام سایر رفتارهای نامناسب متهم کردند؛ پیشتر نیز سه زن دیگر به نام های لیندسی بویلان، شارلوت بنت و آنا روش نیز کومو را بابت همین رفتار مشابه متهم کرده بودند.

کومو ادامه داد: من از سوی مردم ایالت نیویورک انتخاب شده ام. من از سوی سیاستمداران انتخاب نشدم. من بابت این اتهامات از سمتم کناره گیری نمی کنم. استعفا به خاطر این اتهامات یک اقدام کاملا غیر دموکراتیک است.

وی همچنین دادستان کل نیویورک را بابت کارش مورد ستایش قرار داد و ابراز امیدواری کرد که تحقیقات، موفقیت آمیز باشند.، ایسنا

منبع: ایران آنلاین
انتشار: 12 فروردین 1400 بروزرسانی: 12 فروردین 1400 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 1462

به "فرماندار نیویورک استعفا نمی دهد" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "فرماندار نیویورک استعفا نمی دهد"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید