مسی درباره همبازی شدن دوباره با نیمار چه می گوید؟

به گزارش بازیکده، لیونل مسی می گوید به اینکه یک بار دیگر در بارسلونا با نیمار هم تیمی گردد، امید زیادی ندارد.

مسی درباره همبازی شدن دوباره با نیمار چه می گوید؟

مسی از سال 2013 تا 2017 که نیمار با قراردادی 222 میلیون یورویی به پاری سن ژرمن پیوست با او هم تیمی بود. بعد از جدایی این دو از یکدیگر، نیمار بارها برای بازگشت به بارسلونا ابراز تمایل کرد، اما سنگین بودن هزینه برگرداندن وی به نوکمپ باعث شد که این اتفاق هرگز رخ ندهد. به همین علت مسی بعید می داند که در آینده هم چنین اتفاقی رخ دهد.

مسی در بخشی از گفت و گوی خود با برنامه تلویزیونی لاسکزتای اسپانیا درباره احتمال بازگشت نیمار به بارسلونا گفت: من نمی دانم که اگر نیمار بخواهد برگردد بارسلونا چگونه می خواهد پول خرید او را بپردازد. برگرداندن او کار آسانی نیست و رئیس نو باشگاه در شرایط سختی برای انجام چنین کاری قرار خواهد داشت. رئیس نو باید خیلی هوشمندانه مدیریت و همه چیز را مرتب کند و سروسامان دهد تا اوضاع تیم خوب گردد.

کاپیتان بارسلونا ادامه داد: نه تنها نیمار بلکه آوردن بازیکنان دیگر به بارسلونا هم سخت خواهد بود، چرا که برای این کار پول ضروری است و باشگاه هم پولی ندارد. علاوه بر این ما در تیم مان چند بازیکن مهم داریم و باید دوباره برای بردن همه چیز بجنگیم، اما حقوق آنها را هم باید پرداخت.

مسی درباره اظهارات اخیر نیمار که گفت دوست دارد دوباره با مسی هم تیمی گردد هم گفت: او نگفت که بیا کنار هم بازی کنیم بلکه گفت دوست دارم کنارش بازی کنم. درست است؟ بله من و نیمار گاهی اوقات با هم صحبت می کنیم. من، او و سوارس هر روز با هم صحبت می کنیم و رابطه مان را با یکدیگر حفظ نموده ایم.

ستاره شماره 10 بارسلونا در نهایت به روابطش با هم تیمی فرانسوی خود آنتوان گریزمان اشاره داشت، کسی که به خاطر اظهارات چندی پیش دایی اش درباره مسی، این بازیکن آرژانتینی را ناراحت کرد و به همین علت هم گفته می شد که روابط میان مسی و گریزمان تیره شده است.

منبع: فرارو
انتشار: 2 شهریور 1400 بروزرسانی: 2 شهریور 1400 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 1702

به "مسی درباره همبازی شدن دوباره با نیمار چه می گوید؟" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "مسی درباره همبازی شدن دوباره با نیمار چه می گوید؟"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید