گفت وگوی هیات های روسیه و آمریکا در وین بر سر احیای برجام

به گزارش بازیکده، خبرنگاران : نماینده روسیه در سازمان های بین المللی واقع در وین از گفت وگوی هیات های روسیه و آمریکا در وین در جهت احیای توافق هسته ای اطلاع داد.

گفت وگوی هیات های روسیه و آمریکا در وین بر سر احیای برجام

همراه دور زمین باشید و با تور روسیه از کاخ کرملین دیدن کنید و در شهرهای زیبای مسکو و سوچی گشتی بزنید و خاطرات زیبایی برای خود رقم بزنید.

به گزارش خبرنگاران به نقل از ایسنا، میخائیل اولیانوف، نماینده روسیه در سازمان های بین المللی واقع در وین روز سه شنبه در توییتی نوشت: ملاقات مفید دیگری با هیات آمریکایی در وین بر سر برجام داشتیم. گفت وگوی صادقانه ای با رابرت اقتصادی، نمایده ویژه آمریکا در امور ایران بر سر مسائل باقی مانده ای که برای احیای اجرای کامل توافق هسته ای باید حل شوند، داشتیم.

مذاکرات میان اعضای کمیسیون مشترک برجام درباره احیای توافق هسته ای در وین و با حضور آمریکا در مقر مذاکرات از ماه گذشته برگزار شده است.

آمریکا و ایران مذاکرات مستقیمی نداشته اند و نمایندگان دولت آمریکا با نمایندگان سایر اعضای برجام در این زمینه رایزنی می نمایند.

اقدامات لازم برای احیای توافق هسته ای به وسیله بازگشت دوجانبه تهران-واشنگتن به آن در دو کارگروه مجزا آنالیز می گردد که شامل بازگشت ایران به اجرای کامل تعهدات برجامی اش و لغو تحریم های یک جانبه آمریکا علیه ایران می باشد. این تحریم ها پس از خروج دولت پیشین آمریکا از توافق هسته ای علیه ایران اعمال یا بازگردانی شدند.

ایران خواهان لغو تمامی تحریم های اعمال شده علیه خود است و دولت آمریکا تا به امروز بیان نموده آماده لغو تحریم های ناسازگار با برجام است.

منبع: اقتصادنیوز
انتشار: 13 تیر 1400 بروزرسانی: 13 تیر 1400 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 1622

به "گفت وگوی هیات های روسیه و آمریکا در وین بر سر احیای برجام" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "گفت وگوی هیات های روسیه و آمریکا در وین بر سر احیای برجام"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید