توضیح وزارت کشور درباره حقوق استاندار نو سیستان و بلوچستان

به گزارش بازیکده، تهران (پانا) - روابط عمومی وزارت کشور با تاکید براینکه حقوق دریافتی استاندار سیستان و بلوچستان منطبق بر قوانین و مقررات بوده و سقف مجاز قانونی رعایت شده است، بیان نمود انتخاب مدرس خیابانی با هدف به میدان کشاندن همه ظرفیت های اقتصادی بومی برای رفع محرومیت جنوب شرق کشور صورت گرفته است.

توضیح وزارت کشور درباره حقوق استاندار نو سیستان و بلوچستان

در متن اطلاعیه روابط عمومی وزارت کشور آمده است:

نظر به درج اخبار مغشوش درخصوص استاندار منتخب استان سیستان و بلوچستان جناب آقای مدرس خیابانی و با تأکید بر رویکرد وزارت کشور در انتخاب مدیران استانی براساس شاخص های سلامت اقتصادی، عقلانیت انقلابی، کارآمدی با رویکرد پیشرفت همه جانبه به ویژه در منطقه ها کمتر برخوردار کشور، موارد ذیل به استحضار اصحاب شریف رسانه و عموم مخاطبان می رسد که طبق توضیحات و اطلاعات منتشر شده از مسئولان شرکت سرمایه گذاری امید درباره آنچه تحت نام فیش حقوقی منتسب به جناب آقای مهندس مدرس خیابانی پیشتر در برخی رسانه ها منتشر شده است، کاملا روشن است که سند مذکور شامل تجمیع معوقات و مطالبات مربوط به چندین ماه فعالیت ایشان می باشد. بر مبنای این توضیحات، فرایند فوق برای سایر کارکنان و مدیران آن مجموعه، به همین منوال محاسبه و پرداخت شده است.

بررسی ها نشان می دهد، برخلاف ادعاهای مطرح شده در برخی رسانه ها، حقوق دریافتی ایشان منطبق بر قوانین، مقررات و ضوابط بوده و در این رابطه سقف مجاز قانونی رعایت شده است.

در بخش دیگری از این اطلاعیه، بر تعهد، پاکدستی، مسئولیت پذیری و برخوردار از سوابق استوار اجرائی و پیشینه روشن مدیریتی به ویژه در عرصه های اقتصادی مدرس خیابانی تاکید شده و خاطرنشان کرده است: بر همین اساس انتخاب ایشان به نام استاندار استان سیستان و بلوچستان، با هدف به میدان کشاندن همه ظرفیت های اقتصادی بومی در جهت رفع محرومیت ها و پیشبرد فرایند پیشرفت پایدار و همه جانبه در خطه زرخیز جنوب شرق کشور صورت گرفته است.

در این اطلاعیه همچنین آمده است: وزارت کشور امیدوار است با همراهی و حمایت عموم مردم، اقشار، اصناف مختلف و نخبگان مختلف در استان و با استفاده از تجارب استاندار منتخب در حوزه های گوناگون اقتصادی، ریل گذاری لازم برای تحقق بخشیدن به تمامی ظرفیت های سرشار استان سیستان و بلوچستان صورت پذیرد.

روابط عمومی وزارت کشور اضافه کرده است: وزارت کشور ضمن استقبال از شفافیت اطلاعات و لزوم نظارت مردمی بر مدیران، بر نقش مهم رسانه ها در ارتقای اعتماد عمومی در کشور از طریق ارائه اخبار دقیق به جامعه و اخلاقی ساختن فضای سیاسی رسانه ای کشور تأکید می کند.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 28 شهریور 1400 بروزرسانی: 28 شهریور 1400 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 1732

به "توضیح وزارت کشور درباره حقوق استاندار نو سیستان و بلوچستان" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "توضیح وزارت کشور درباره حقوق استاندار نو سیستان و بلوچستان"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید