ربیعی: بعضی در داخل، به خاطر مقاصد سیاسی با دشمن همسو شده اند

به گزارش بازیکده، تهران (پانا) - سخنگوی دولت با اشاره به تحریم های ظالمانه دشمنان علیه نظام جمهوری اسلامی ، گفت : دولت تمام کوشش خود را برای دفاع از عزت و هویت ایران اسلامی در برابر جنگ مالی دشمن به کار گرفته و از این شرایط سخت به سلامت عبور خواهد نمود.

ربیعی: بعضی در داخل، به خاطر مقاصد سیاسی با دشمن همسو شده اند

به گزارش ایرنا ، علی ربیعی روز پنجشنبه در آیین بهره برداری از یک طرح اشتغالزای روستایی شهرستان تنکابن اضافه نمود: دشمنان کوشش دارند تا با توطئه های گوناگون روحیه کوشش و امیدواری را در جامعه کاهش دهند، اما برای کاستن از مسائل باید نسبت به آینده امیدوار بود و با کوشش زیاد در جهت برطرف کمبود ها و کاستی ها گام برداشت.

وی گفت : بعضی افراد در داخل کشور به خاطر بعضی مقاصد سیاسی همسو با دشمن شده اند و بر طبل ناامیدی می کوبند و اعلام می نمایند که دولت از شرایط سخت زندگی مردم بی خبر است در حالی که دولت رنج و سختی مردم را در شرایط فعلی مالی کاملا درک می نماید و نسبت به آن مطلع است.

ربیعی با بیان اینکه توسعه در حوزه اشتغال های خرد باعث تقویت اقتصاد خانواده ها می شود، اظهار داشت: دولت در این سال ها کوشش های زیادی انجام داده و پروژه های زیادی را به بهره برداری رسانده تا کام بسیاری از خانواده ها بیش از پیش شیرین شود.

وی اضافه نمود : عظیم ترین رنج جامعه امروز ایران پولدار شدن بدون زحمت بعضی افراد است که بدون آنکه نان روی سفره مردم بگذارند برای خود ثروت اندوزی نموده اند.

سخنگوی دولت اضافه نمود : باید از کارآفرینانی که در این شرایط سخت فعال هستند و در برابر مسائل ایستادگی می نمایند بیش از پیش قدردانی نمود.

طرح اشتغال روستایی فراوری آب آشامیدنی با ظرفیت 12 هزار بطری در ساعت واقع در روستای آبکله سر کوچک از توابع بخش مرکزی شهرستان تنکابن با سرمایه گذاری 45 میلیارد تومانی که 9 میلیارد تومان آن به صورت تسهیلات بوده به بهره برداری رسید.

با بهره برداری از این طرح برای 45 نفر شغل ایجاد شد.

در طرح توسعه ای این کارخانه ، فراوری آب گازدار و آب میوه نیز با یاری شرکت های دانش بنیان در دستور کار قرار گرفته است.

شهرستان 170 هزار نفری تنکابن در غرب مازندران قرار گرفته است.

منبع: خبرگزاری پانا
انتشار: 15 آبان 1399 بروزرسانی: 15 آبان 1399 گردآورنده: game-kade.ir شناسه مطلب: 1169

به "ربیعی: بعضی در داخل، به خاطر مقاصد سیاسی با دشمن همسو شده اند" امتیاز دهید

امتیاز دهید:

دیدگاه های مرتبط با "ربیعی: بعضی در داخل، به خاطر مقاصد سیاسی با دشمن همسو شده اند"

* نظرتان را در مورد این مقاله با ما درمیان بگذارید