اخبار مجلس

کاخ سفید: موضوع ایران بخشی از مذاکرات بایدن با شرکا خواهد بود، ایران به محدودیت های مندرج در برجام بازگردد

سخنگوی کاخ سفید در دولت جدید آمریکا به ریاست بایدن خاطرنشان کرد که ایالات متحده محدودیت های هسته ای خود علیه ایران را به وسیله کانال های دیپلماتیک تشدید خواهد نمود.

2 اسفند 1399

مذاکره روحانی با قالیباف؛ یارانه معیشتی اصلاح شد

محمد نهاوندیان معاون اقتصادی رئیس جمهور، در نشست خبری با اشاره به مذاکره اخیر روحانی با محمدباقر قالیباف رئیس مجلس گفت: در این مذاکره مصاحبه هایی در زمینه طرح اخیر مجلس درباره کمک به خانوار های نیازمند صورت گرفت.

5 بهمن 1399

ممنوعیت تردد خودروهای شخصی از ساعت 20 روزهای شنبه و یکشنبه

استاندار تهران مصوبه ممنوعیت تردد خودروهای شخصی در روزهای شنبه و یکشنبه در تهران را ابلاغ کرد.

2 بهمن 1399

باید قدردان زحمات ممیزان مالیاتی که با وجدان کاری در جهت تامین منابع پایدار کشور کوشش می&zwnjکنند، باشیم

رئیس مجلس شورای اسلامی در نشست با وزیر اقتصاد و رئیس کل سازمان امور مالیاتی کشور تاکید نمود: باید قدردان زحمات ممیزان مالیاتی که با وجدان کاری در جهت تامین منابع پایدار کشور کوشش می نمایند، باشیم.

18 دی 1399

دسترسی آسان مدیران شهری به قوانین و مقررات

خبرنگاران : نخستین شماره از دوره جدید بولتن قوانین و مقررات به همت اداره کل تدوین قوانین و امور شورا، تدوین و بر روی پرتال این اداره کل قرار گرفت.

14 دی 1399

سازمان بورس در جشنواره شهید رجایی برگزیده شد

سازمان بورس و اوراق بهادار به عنوان سازمان برگزیده در بعد شاخص های اختصاصی در جشنواره شهید رجایی معرفی و امروز تندیس خود را دریافت کرد.

23 آذر 1399

آگهی پذیره نویسی افزایش سرمایه شرکت تأمین سرمایه نوین(سهامی عام)

به گزارش خبرگزاری خبرنگاران به نقل از روابط عمومی شرکت تامین سرمایه نوین؛ به اطلاع می ر ساند به استناد مصوبۀ مجمع عمومی فوق العاده شرکت تأمین سرمایه نوین (سهامی عام) مورخ 1399/08/10و مجوز شماره 125-675200/ 994 مورخ 1399/07/22 سازمان بورس و اوراق بهادار، مقرر شد سرمایه...

19 آذر 1399

پیام تسلیت رئیس مجلس به مناسبت شهادت یکی از فرماندهان ارشد دفاع مقدس

رئیس مجلس شورای اسلامی، شهادت سردار جانباز رمضان علی صحرایی از فرماندهان ارشد دوران دفاع مقدس را تسلیت گفت.

17 آذر 1399

دستور اجرای قانون تسری فوق العاده خاص کارکنان زندان ها

خبرگزاری خبرنگاران- قانون تسری فوق العاده خاص کارکنان سازمان زندان ها در لایحه بودجه 1400 اجرایی خواهد شد.

11 آذر 1399

اعلام برنامه جلسه استماع کمیته استیناف AFC برای پرونده آل کثیر

کمیته استیناف کنفدراسیون فوتبال آسیا زمان برگزاری جلسه استماع پرونده عیسی آل کثیر را گفت.

10 آذر 1399

تصویب لایحه تمدید قانون مالیات بر ارزش افزوده در کمیسیون مالی

تهران (پانا) - سخنگوی کمیسیون مالی مجلسی از تصویب لایحه تمدید قانون مالیات بر ارزش افزوده در کمیسیون مالی مجلس خبرداد و گفت در نشست امروز مقرر شد تا سرانجام سال 1400 و معین تکلیف ایرادات شورای نگهبان بر اصلاح قانون مالیات بر ارزش افزوده، قانون قبلی اجرا...

7 آذر 1399

افزایش ثبت شکایات برای عدم آنتن دهی موبایل

تهران (پانا) - سازمان تنظیم مقررات ارتباطات با اشاره به ثبت بیش از 5 هزار شکایت در مورد نارضایتی از آنتن دهی موبایل از سوی مشترکان خاطرنشان کرد: پوشش داخل ساختمان جزو تعهدات اپراتورها محسوب می گردد.

6 آذر 1399

برپایی کنکور انتخاباتی

اصلاح قوانین انتخابات مختلف در مجلس به مرحله حساسی رسیده است و هر روز از یک نوآوری عجیب رونمایی می گردد. بعد از اصلاحات قانون انتخابات ریاست جمهوری که بهارستانی ها صلاح دیدند نامزد ها علاوه بر معرفی مشاوران خود، برنامه خود را نیز به شورای نگهبان تحول...

17 آبان 1399

صالحی امیری: شورای نگهبان اساسنامه کمیته المپیک را رد نکرده است

به گزارش خبرنگاران، سیدرضا صالحی امیری درباره لطمه کرونا به ورزش ایران از نظر اقتصادی و روانی گفت: هر روز جلسات کارشناسی داریم و جزئیات را دنبال می کنیم. در اینکه کرونا به ورزش لطمه زده است شکی نیست ولی نکته مهم اینجا است که مربوط به 206 کشور است و همزمان...

20 شهریور 1399

ارائه خدمت به افرادی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند ممنوع است

معاون مرکز سلامت محیط و کار وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی کشور ضمن تشریح مصوبات ستاد ملی کرونا گفت: خدمت دهنده موظف است از ارائه خدمت به افرادی که پروتکل های بهداشتی را رعایت نمی کنند، خودداری کند.

15 شهریور 1399

دولت در سال جاری چقدر ارز 4200 تومانی می دهد؟

اظهارات سرپرست وزارت صنعت، معدن و تجارت مبنی بر کاهش تعداد کالاهای اساسی دریافت کننده ارز 4200 تومانی از 25 به 5 قلم، نشان می دهد امکان کاهش 20 تا 50 درصدی میزان ارز 4200 تومانی پیش بینی شده برای واردات کالاهای اساسی در سال جاری وجود دارد.

7 شهریور 1399

افزایش پایه حقوق کارگران به 26 درصد رسید

در جلسه امشب شورای عالی کار، افزایش پایه حقوق کارگران به 26 درصد رسید و افزایش 200 هزار تومانی حق مسکن به هیئت وزیران رفت.

16 مرداد 1399

یک دلال صدها واحد مسکن مهر پردیس را در اختیار دارد

خبرنگاران: مدیرعامل عمران پردیس با اشاره به ارزش افزوده حدود 8 برابری مسکن مهر این شهر طی 18 ماه اخیر، گفت: یک دلال 700 واحد مسکن مهر پردیس را در اختیار دارد.

18 تیر 1399

بازگشایی تاسیسات گردشگری گیلان تکذیب شد

سرپرست معاونت گردشگری گیلان خبر بازگشایی تاسیسات گردشگری این استان را تکذیب کرد و آن را شایعه خواند.

1 تیر 1399

قطر در راه نمایشگاه کتاب تهران، کتاب تهمینه میلانی حاشیه ساز شد

خبرنگاران ـ گروه فرهنگ: مرور خبرهای کتاب این هفته را با توجه به این نکته شروع می کنیم که حجم بیشتر این خبرها، مربوط به رویدادهای شهرستانی و اتفاقاتی خبری است که قرار است در آینده نزدیک در استان های مختلف کشور انجام شوند. به این ترتیب، ابتدا به آنالیز اخبار...

16 اردیبهشت 1399
تعداد: (36)