بازسازی، نوسازی و تعمیرات ساختمان

آمادگی تامین اجتماعی برای همکاری در حوزه گردشگری خارجی

به گزارش خبرنگاران، دکترسیدتقی نوربخش در نشستی با رئیس و نمایندگان گروه هتل های آکور فرانسه، فعالیت هولدینگ گردشگری تأمین را شامل بخش های گردشگری سیاحتی، زیارتی و توریسم درمانی عنوان نمود و گفت: در این سه حوزه قابلیت های زیادی برای فعالیت وجود دارد.

2 اسفند 1398

لایحه درآمدهای پایدار شهری دست در جیب مردم بردن است

خبرنگاران/خراسان رضوی رئیس شورای اسلامی شهر مشهد گفت: مجلس شورای اسلامی در حال تصویب لایحه درآمدهای پایدار شهری است که جنس این مصوبات از نوع دست در جیب مردم بردن است.

28 بهمن 1398

بودجه صد میلیون دلاری آمریکا برای ارتقای پایگاه هایش در ترکیه

علی رغم تهدید آنکارا به اخراج نظامیان آمریکایی از پایگاه هایش در ترکیه، اکنون خبر می رسد که پنتاگون حدود صد میلیون دلار بودجه برای ارتقای این پایگاه ها در نظر گرفته است.

23 بهمن 1398

پشت پرده شیوع کروناویروس؛ 50 روز مخفی کاری چینی ها

روزنامه نیویورک تایمز پشت پرده سیاسی شیوع ویروس کرونا در چین را افشا کرد. براساس این گزارش، میان شناسایی اولین بیمار مبتلا به این ویروس تا قرنطینه در ووهان حدود 7هفته فاصله بوده است. دولت چین نه تنها پس از اطلاع از بروز این بیماری به پنهان کاری دست زده،...

21 بهمن 1398

اردوغان آمادگی برای اعزام نظامیان ترکیه به لیبی را تکرار کرد

رئیس جمهور ترکیه با تکرار آمادگی این کشور برای اعزام نیروی نظامی به لیبی، گفت همکاری ها بین آنکارا و طرابلس توسعه می یابد.

15 بهمن 1398

زندانی که کسی از آن جان سالم بدر نمی برد!

زندان برنجه تکاب یکی از جاذبه های کمتر شناخته شده شهرستان تکاب بوده که لقب سرزمین ناشناخته و اسرارآمیز را یدک می کشد.

14 بهمن 1398

نماز؛ چهره تمام نمای اسلام، ضرورت تجهیز نمازخانه های بین راهی

خبرنگاران/گیلان استاندار گیلان نماز را علامت دین و چهره تمام نمای اسلام دانست و گفت: باید به بهداشت و تجهیز نمازخانه های عمومی و مجتمع های بین راهی و جاده ای توجه ویژه ای گردد.

26 دی 1398

دیپلمات های بلژیکی و سوئدی در تهران

اوضاع یمن، سوریه و آخرین تحولات برجام محور گفتگوی دیپلمات های بلژیکی و سوئدی با مقامات وزارت امور خارجه ایران بود.

16 دی 1398

ایران با دو شرکت ایتالیایی تفاهمنامه حفاری امضا کرد

قائم مقام شرکت ملی حفاری با اعلام اینکه این شرکت تفاهمنامه اولیه با شرکت انی و سایپم ایتالیا به منظور توسعه همکاری های دوجانبه در صنایع حفاری امضا کرد، گفت: ایران آماده صادرات خدمات فنی و مهندسی در صنایع حفاری نفت و گاز به عراق است.

9 دی 1398

تسهیلات 12 میلیارد دلاری برای نوسازی ناوگان عمومی

مدیر نوسازی، توسعه و برنامه ریزی ناوگان عمومی سازمان راهداری و حمل ونقل جاده ای از در نظر دریافت حدود 12 میلیارد دلار یارانه و تسهیلات در قالب دو طرح برای نوسازی ناوگان حمل و نقل عمومی شامل کامیون، کامیونت، اتوبوس و مینی بوس اطلاع داد.

8 دی 1398

بهترین دیدنی های پیزا، شهر افسانه ای ایتالیا

پیزا، شهری با جذابیت ها و تاریخ غنی در ایتالیا است که علاوه بر برج مشهورش، جاذبه ها و دیدنی های فراوانی دارد. با بهترین دیدنی های پیزا آشنا شوید.

6 دی 1398